سرخط خبرها
خانه / معلمان / احکام افزایش حقوق فرهنگیان شهر تهران در سال ۹۴ صادر شد.
احکام افزایش حقوق فرهنگیان شهر تهران در سال ۹۴ صادر شد.

احکام افزایش حقوق فرهنگیان شهر تهران در سال ۹۴ صادر شد.

احکام افزایش حقوق فرهنگیان شهر تهران در سال 94 با افزایش 14 درصدی حقوق، صادر شد. 

بر اساس بخشنامه وزارت آموزش و پرورش و هیأت وزیران در ارتباط با تعیین ضریب حقوق و میزان حداقل و حداکثر حقوق کارمندان شاغل، این احکام بر مبنای افزایش ضریب سالانه طرح هماهنگ افزایش حقوق کارکنان دولت صورت گرفته است. 

منبع:

پایگاه خبررسانی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران

16 نظر

 1. برای معلمان روستایی هرمزگان 14 درصد اضافه کردن درعوض 5 درصد از بند مناطق کمتر توسعه یافته و بدی آب و هوا کسر کردن حدود 60 هزار تومان یعنی واقعا مارو… فرض کردن حالا که امتیاز فوق‌العاده شغل رو 1300 زدن و 60 تومان اضافه کردن دقیقا نزدیک به هومن مبلغ هم کسر شده واقعا خاک تو سر وزیر بی صلاحیت و نادان

 2. امیدوارم همکاران عزیز و محترم به این نکته توجه کنند که پس از این همه خویشتنداری و تجمع سکوت درب مجلس و ادارات و فرمانداریها ، کوچکترین اقدامی در رفع ظالمانه تبعیضات برداشته نشد . بنابراین باید از هم اکنون تا هفته معلم مرتبا پیام برحق خود را به صورت های قاطع و در خور شان معلمی نشان دهیم و چنانچه اقدامی صورت نگرفت با یک برنامه ریزی منسجم تا احقاق حق خود از پای ننشینیم . متاسفانه وزیر ناتوان ما از حق قانونی که در اختیار دارد ، فقط به ضرر فرهنگیان عمل میکند که یک نمونه آن عدم اجرای امتیاز فوق العاده شغل در زمان مقرر بود که بدین وسیله ضرر جبران ناپذیری به فرهنگیان وارد کرد و باعث شد روزانه حداقل 200 معلم از این بی عدالتی به دیوان عدالت اداری شکایت کنند . ولی تا کنون نیز اقدام مثبتی در جهت رفع آن برای بازنشستگان و شاغلین برداشته نشده است و رئیس دیوان نیز این امر را جزو اختیارات وزیر می داند و عملا کاری انجام نداد ( همکاران می توانند پاسخ آن را در سایت دیوان ملاحظه فرمایند )
  مسئولین مطمئن باشند با فیلتر کردن سایتهای مدافع حقوق معلمین نمی توانند جلو نشر اطلاعات و فریاد حق طلبانه فرهنگیان را بگیرند .

 3. وقتی این سایتو فیلتر می کنند به این معنییه که معلم برو گم شو

 4. اقای وزیر خجالت یکش اگر قدرتشو نداری استعفا بده

 5. واقعا برای سران مملکت متاسفم که این سایت رو فیلتر کرده اند حق خوری از ما معلمان تاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا کیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟

 6. معلم از دروغ خسته شده است.

 7. ه گزارش پایگاه خبری آوای فرهنگی ، محمد قسیم عثمانى نماینده مردم بوکان در مجلس شوراى اسلامى ازاستیضاح وزیر آموزش و پرورش خبر داد و گفت؛ عمده ترین دلیل استیضاح ناتوانى وزیر در جلب توجه دولت به تفاوت حقوق و مزایاى فرهنگیان نسبت به بسیارى از وزارتخانه ها و دستگاههاى دیگر است.

  عثمانى عضو کمیسیون برنامه و بودجه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت گفت : متاسفانه فشار معیشتى بر فرهنگیان به واسطه ى تورم و روشهاى نادرست و ناکاراى افزایش حقوق ناقص معلمان شاغل و بازنشسته، مانع از تمرکز آنها بر وظایف اصلى آموزشی و تربیتى آنها شده و لطمات آن در آینده خود را نشان خواهد داد.

  نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: علیرغم این وضعیت و علم وزیر آموزش و پرورش بر این مهم، اقدامى عملى در حوزه افزایش حقوق فرهنگیان شاهد نیستیم و طرح هایی همچون رتبه بندى در شرایط فعلى، مشکلى از فرهنگیان را برطرف نمى کند.

  این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: به نظر می رسد وزیر آموزش و پرورش در همراه کردن دولت در جهت رفع مشکل معیشتى معلمان ناتوان بوده و این ناتوانى علاوه بر وضعیت معیشتى معلمان، دامن مدارس را نیز گرفته است.

  عثمانی گفت: به علت عدم تأمین هزینه هاى مختلف مدارس و عدم تامین کتابخانه ها و آزمایشگاهها، مدارس به حالت خود گردان در آمده و عملاً تأمین هزینه هاى مدارس بر دوش اولیاء افتاده و در مناطق و خانواده هاى محروم، به یک مشکل جدى تبدیل شده و خانواده ها را از مدارس فرارى داده است زیرا هر وقت دعوتنامه اى به اولیاى دانش آموزان مى رسد تصور این است که تشکیل جلسات و دعوتنامه بهانه اى براى گرفتن پول از خانواده ه ها است و خانواده هاى کم بضاعت کم کم نگاه شان به مدرسه عوض شده که دلیل آن ناتوانى وزارت آموزش و پرورش در تأمین هزینه هاى مدارس است.

  این عضو کمیسیون برنامه و بودجه افزود: این استیضاح به امضاى تعداد قابل توجهى از نمایندگان رسیده و فردا پس از امضاى تعداد بیشترى از همکاران جهت اعلام وصول تحویل هیأت رئیسه مجلس مى شود.

 8. وزیر بی لیاقت. استعفا استعفا

 9. بخداحقوق معلمان روستائی راهمزمان باافزایش 14درصدی درحدود40هزارتومان کم کرده اند.براجدادپلیدت لعنت بادمردک بی لیاقت برواستعفابده وقتی نمیتوانی ازحق معلم دفاع کنی

 10. این کجا و آن کجا!!!!!
  1- ضریب حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و قضات برای سال 1394 به میزان نوزده هزار و پانصد و نود و هفت (597ر19) ریال تعیین می شود.

  2- ضریب حقوق شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، کارمندان مشمول قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت (از جمله کارمندان وزارت اطلاعات و شاغلین پست‌های سیاسی وزارت امور خارجه) و بازنشستگان موضوع بند (ج) ماده (50) قانون برنامه پنجم توسعه برای سال 1394 به میزان یکهزار و سیصد و هفتاد و شش (376ر1) ریال تعیین می‏شود.

 11. ﺍﻣﺮﻭﺯ ﯾﮑﺸﻨﺒﻪ 16 ﻓﺮﻭﺭﺩﯾﻦ 94 ،ﺗﺠﻤﻊ ﺑﺰﺭﮒ ﻓﺮﻫﻨﮕﯿﺎﻥ
  ﯾﺰﺩ ﺍﺯﺳﺎﻋﺖ9 ﻭﻧﯿﻢ ﺗﺎ12 ﻭﻧﯿﻢ،ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺍﺳﺘﺎﻧﺪﺍﺭﯼ ﺍﯾﻦ
  ﺷﻬﺮ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭﺷﺪ .ﺗﺠﻤﻊ ﺳﺮﺍﺳﺮﯼ ﻭﮐﺸﻮﺭﯼ ﺑﻌﺪﯼ ﺷﻨﺒﻪ
  22 ﻓﺮﻭﺭﺩﯾﻦ 94 ،ﺍﺳﺖ. ﻫﻤﮑﺎﺭﺍﻥ ﺳﺎﯾﺮﺍﺳﺘﺎﻧﻬﺎ،ﺗﺠﻤﻌﺎﺕ
  ﻭﺍﻋﺘﺮﺍﺿﺎﺗﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺍﻃﻼﻉ ﺭﺳﺎﻧﯽ ﮐﻨﻨﺪ .

 12. در این وضع تبیض امیز چرا رهبری چیزی نمی گویند.ما خواهان ورود رهبری هستیم.داد ما را رهبری می ستاند؟زنده و پیروز باشند.

 13. وزیر محترم ،جناب دکتر فانی:
  تا می توانید ما را فیلتر کنید،در رسانه های مختلف افزایش حقوق نبوده ما را در بوق و کرنا کنید ،ما را در سکوت خبری قربانی کنید ،اما فراموش نکنید بزرگترین رسانه خبری در اختیار معلم است، ما هزاران خبرنگار در اختیار داریم،که هر کدام با یک خانواده در ارتباط هستند،بترسید از روزی که معلم از طریق دانش آموزان و خانواده های آن ها روشنگری را آغاز کند و بگوید از بی عدالتی های شما دولتمردان و نقاب از چهره های شما بردارد که چگونه با تبلیغات دروغ مقام معلم را به ابتذال کشیده اید.به یاد داشته باشید در مقابا تبلیغات منفی شما ساکت نخواهیم ماند و روزی میرسد که مردم ارزش واقعی و جایگاه معلم در جامعه را خواهند شناخت .آن روز دور نیست ،ولی می ترسم دیر باشد.

  • کریم بستانچی-ارومیه

   با سلام.بنده بسیار متاسفم که عزیزان !!! ما را فیلتر کردند.بعد از مدتی سردرگمی بلااخره توانستم دوباره به جمع همکاران فهیم خود برگردم.
   جناب فانی ،عزیزان وزارت های دست اندر کار فیلترینگ مگر خواسته ما چیست؟آیا گفتن شفاف خواسته هایمان (آنچنان که در 10اسفند اتفاق افتاد)بهتر است یا ماندن بغضی ناراحت کننده در گلو؟به خدا به ما ظلم می شود.اگر قبول ندارید به آموزش و پرورش منتقل شویدتابا چشم خود فریاد مظلومیت 30 ساله ما را در عرض یک ماه ببینید.
   ما زیاده خواه نبوده و نیستیم ونسل بعدی معلمان نیز چنین نخواهند بود ،ولی دیگر تحمل ما تمام شده است.
   هر کارمندی که به ما اعتراض دارد وما را زیاده خواه می داند فیش حقوقی خود و لیست مزایای خود را در سایت بگذارد تا”رسوا شود هر که در او غش بود”.

 14. نمیدونم خدا کی جواب این بی عدالتی های شما را خواهد داد مسئولین اموزشو پرورش و مجلسی ها

 15. خوبه خجالت هم نمیکشند،بقیه ارگان ها قبل و بعد از عید حقوق شان به عناوین مختلف افزایش پیدا کرد،آب از آب تکان نخورد هیچکس هم خبردار نشد، آموزش و پرورش کار نکرده رو توی بوق و کرنا میکنه.
  واقعا افزایش حقوق 14% یک معلم با پایه حقوق 1 میلیون قابل مقایسه با افزایش حقوق 14% فلان کارمند با پایه حقوق 2-5 میلیون هست؟ کجای این عدالته؟