سرخط خبرها
خانه / معلمان / اخبار دریافتی: تجمع اعتراضی معلمان شاهرود مقابل اداره آموزش و پرورش
اخبار دریافتی: تجمع اعتراضی معلمان شاهرود مقابل اداره آموزش و پرورش

اخبار دریافتی: تجمع اعتراضی معلمان شاهرود مقابل اداره آموزش و پرورش

اسماعیل عبدی-حقوق معلم و کارگر

امروز 30 دی ماه 93 یکی از همکاران فرهنگی شهرستان شاهرود(استان سمنان) طی تماسی به حقوق معلم و کارگر از تعطیلی کلاس های درس وتجمع حدود 200 تن از فرهنگیان این شهر جلوی اداره آموزش و پرورش خبر داد.

ایشان افزود در پی فراخوان برای اعتراض به وضع معیشتی معلمان و نداشتن امنیت در کلاس و نزول شان مقام معلم در جامعه فرهنگیان این شهر جلوی اداره تجمع کردند. پس از آن مسئولان و معلمان در نمازخانه اداره با هم دیدار کردند و از بین همکاران ده نفر به عنوان نماینده انتخاب شدند تا با مسئولان رایزنی های لازم را انجام دهند.

ایشان پیگیری فرهنگیان این شهر برای تشکیل کانون صنفی معلمان جهت درخواست به حق مطالبات را یک خواست عمومی نامید و افزود استان سمنان که به جز شاهرود شامل شهرهایی نظیر سمنان، سرخه، گرمسار و دامغان نیز هست دارای کانون صنفی نیست و ما اکنون برای تحقق خواست فرهنگیان به یک تشکل غیر دولتی نیاز داریم.

عکس از آشیو

18 نظر

 1. اطلاعيه انجمن حمايت از حقوق فرهنگيان پيرو خط رهبري
 2. اطلاعيه انجمن حمايت از حقوق فرهنگيان پيرو خط رهبري
 3. آفرین به معلمان شجاع شاهرودی

 4. مدیر آموزش وپرورش

  تعریف واقعی معلم یعنی اعتراض به بی عدالتی ها و سیستم فسیل شده و وزیر ناکارامد .کسی که صاحب تفکر وپزوهش هست بایدبه قوانین پیش افتاده تضاد طبقاتی حساس باشد و پایبند به صلابت حقیقی وحقوقی فرهنگیان باشند اصلا کلاس نروید با استناد و مستدل جلوی استانداریها و فرمانداریها و ادارت کل تا زمانی که احکام حقوقی تان مثل اساتید دانشگاه ازاد و پیامنور زده شدند با صلابت همیشگی وارد فضای تدریس شوید میزان ساعت موظف تدریس از 24 ساعته باید مثل سایر اعضای هیات علمی 12 ساعته شود از حقوقتان دفاع کنید هر دولتی اومده و رفته ساز مخالفت با فرهنگیان را دمیده اگر کاری نکردند بصورت کلی گزارش اعتراض امیزی به سازمان یونسکو ارسال کنید و مدارس را پلمپ کنید

 5. اين معلمي كه شما مي بينيد به زودي بايد بچه ي خودش رو پشت چراغ قرمز بذاره و غروب جمعش كنه به خدا با اين 1 ميليون نميشه ادامه داد كاش كنكور قبول نمي شدم تا جاهاي خوب استخدام بشم بسوزه پير معدل بالا وشاگرد اول شدن!!!

 6. علی از گرمسار

  وقتی میگن اقتصاد مقاومتی یعنی یک وعده غذا در روز؟این اختلاسها چیه …سرمایه مردم میره چیه…. همین مردم زمان جنگ حتی یک دانه تخم مرغ خود را اهدا میکردن…..بروید اشکال را پیدا کنید ؟با این دزدی ها و اختلاسها که خیلی خیلی بیش از اینهاست چه انتظاری از من معلم دارید که حق من را نمیدهید و یک لیوان آب هم روش.

 7. بابا این مسئولین کاری نمیکنن.می فهمن اما……مگه می شه پول نباشه که مطالباتمان را بدهند.جای دیگر است.اختلاس است دزدی است……..

 8. الان حقوق اموزگاران وفدا حقوق معاونین ومدیران مدارس ووباز حقوق کل ستادی ها واداری ها افزایش پیدا می کند به نظرمن کل مسولین فعلی اموزش وپرورش در وزارت باید محاکمه وبرکنار شوند

 9. طرح رتبه بندی معلمان سرابی بیش نیست.
  مانند خدمات کشوری فقط رسیدن به حق واقعی معلم را که در این سالها با زشتی بی شرمانه خورده شده است به تاخیر می اندازد.
  خواسته همه معلمان باید رفع این ظلم و افزایش حقوق و مزایا با کارمندان دیگر و حتی اگر کشوری پیشرفته می خواهیم بیشتر از آن ها باشد تا جبران سالهای از دست رفته نیز گردد. بنابراین خواسته هایمان نیز باید با هوشیاری باشد.

 10. نشر اکاذیب از گناهان نابخشودنی است ما معلمان شارود کمتر از 70 نفر بودیم که شما 200 نفر اعلام می کنید عکس دروغین شما هم شاهد آن است

  • اصلا کذب نیست بیش از ٢٠٠نفر بودیم و خیلی ها هم خبردار نشده بودند که همگی با قاطعیت گفتند تحصن بعدی ماهم شرکت میکنیم و اطمینان داشته باشید تحصن بعدی در شاهرود بسیار گسترده تر خواهد بود

 11. معلمان مدرسه کاردانش شهید چمران شهر قدس در ادامع اعتراض به معیشت معلمان روز چهار شنبه به کلاسه نرفتند

 12. مهدی از اصفهان

  درود بر خطه سربداران.

 13. همکاران در دبیرستان دهخدا کرج در روز سه شنبه 30دی ماه ودبیران دبیرستان شهیدقریشیها کرج درروز چهارشنبه 1بهمن در اعتراض به مشکلات معیشتی خود وتبعیض بین معلمان و کارکنان سایر دستگاهها از رفتن به کلاس درس خودداری کردند.

 14. آفرین به معلمان با غیرت شاهرود

 15. آفرین بر شما – وزیر خجالت بکش دوسال از ریاستت گذشته است .ما معلمان هرچه آبروداری می کنیم شما………………………………..
  به خدا قسم توان زندگی کردن را نداریم

 16. آفرین بر این همکاران گرانقدر. ای کاش فضایی ایجاد شود تا در شهرهای دیگر هم بتوانیم اعتراض خود را نشان دهیم . زندگی بسیار سخت شده اس و اغلب معلمان افسرده و بی انگیزه در مدرسه حاضر میشوند.

 17. درود درود درود بر معلمان شاهرود