سرخط خبرها
خانه / معلمان / اصلاح طلبان خواستار تغییر مدیریت آموزش وپرورش کردستان شدند
اصلاح طلبان خواستار تغییر مدیریت آموزش وپرورش کردستان شدند

اصلاح طلبان خواستار تغییر مدیریت آموزش وپرورش کردستان شدند

رئیس باشگاه جوانان اصلاح‌طلب کردستان با اعلام دفاع قاطع از تصمیمات مدیریتی در یک سال گذشته گفت: خواستار تغییر مدیریت آموزش و پرورش استان هستیم…


به گزارش حقوق معلم و کارگر به نقل از ندای انقلاب از سنندج، کورش قادری ظهر امروز در همایش چالش‌ها و فرصت‌های دولت تدبیر و امید در کردستان اظهار کرد: آن‌هایی که طی هشت سال گذشته معضلات را نمی‌دیدند این روزها از زبان مردم سخن می‌گویند.
وی افزود: آن‌ها زمانی در برابر بی‌تدبیری‌ها سکوت اختیار کردند و امروز از آشتی ملت با انتخابات غمگین هستند و این گروه که تعداد آن‌ها در کردستان از انگشتان دست هم کمتر است به جای درک پیام انتخابات سال ۹۲ از همین ابتدا، نقاب را از چهره برداشته و چالش‌آفرینی را در دستور کار قرار داده‌اند.
رئیس باشگاه جوانان اصلاح‌طلب کردستان با بیان اینکه این افراد برخلاف مصالح نظام به دنبال ایجاد تنش در جامعه هستند، تصریح کرد: امید مهم‌ترین سرمایه ماست و اصلاحات همچنان زنده بوده و آن را بهترین راه دستیابی به توسعه می‌دانیم.
قادری گفت: ملت اجازه نخواهد داد تجربه شوم هشت سال گذشته در کشور تکرار شود.
وی با تاکید بر اینکه اصلاح‌طلبان باید قدردان دستاورد انتخابات سال ۹۲ باشند، تصریح کرد: اجازه نمی‌دهیم عوام‌فریبان فرصت‌طلب، سرنوشت کشور را دستخوش بحران‌ها کنند.
رئیس باشگاه جوانان اصلاح‌طلب کردستان با بیان اینکه این باشگاه با همه وجود از عملکرد استاندار دفاع می‌کند، اظهار کرد: وی در جریان حوادث کوبانی مدبرانه عمل کرد که رضایت جامعه را به دنبال داشت.
قادری با اشاره به اینکه دولت هنوز در حال آواربرداری گذشته است، تصریح کرد: کارهای بزرگی در سطح ملی و استانی انجام شده است اما مطالبات مهمی نیز مانده است.
وی اجرای قانون اساسی در خصوص اقوام و مذاهب، تعیین بودجه برای تقویت شاخص‌ها و بکارگیری نیروهای اهل کرد و سنی مذهب در دولت را از مهم‌ترین این انتظارات ذکر کرد.
رئیس باشگاه جوانان اصلاح‌طلب کردستان با اعلام دفاع قاطع از تصمیمات مدیریتی در یک سال گذشته گفت: خواستار تغییر مدیریت آموزش و پرورش استان هستیم.