سرخط خبرها
خانه / معلمان / اعلام حمایت کانون صنفی معلمان کرمان از تجمع 10 اسفند
اعلام حمایت کانون صنفی معلمان کرمان از تجمع 10 اسفند

اعلام حمایت کانون صنفی معلمان کرمان از تجمع 10 اسفند

به نام خداوند جان و خرد

فرهنگیان کرمان همگام با همکاران خود در سراسر کشور برای رسیدن به حقوق مادی و معنوی خود سوم اسفند در مقابل سازمان آموزش و پرورش کرمان تجمعی مسالمت آمیز تشکیل دادند که با دعوت مدیریت محترم سازمان به داخل سازمان دعوت شدند و مشکلات خود را  مطرح نمودند .

در این دیدار مدیریت سازمان ضمن تاکید بر درستی خواسته های به حق معلمان، قول مساعد را برای رساندن پیام معلمان به مقامات تصمیم گیرنده دادند.

به این وسیله کانون صنفی معلمان کرمان از تجمع روز 10 اسفند مقابل مجلس شورای اسلامی  حمایت کرده و اعلام می نماییم ما با برگزاری اعتراضات صنفی این روز همراهی نموده و همزمان با همکاران خود در تهران، در سازمان آموزش و پرورش استان کرمان تجمع مسالمت برگزار می نماییم و نمایندگانی از معلمان استان کرمان، جهت همراهی با همکاران خود در تجمع مقابل پارلمان به تهران می فرستیم.

7 نظر

 1. باسلام ودرود وخسته نباشی به همه فرهنگیان فرهیخته؛که برای استحقاق حقوق حقه ی خود اعم از معنوی ومادی واجرای عدالت اقدام نموده وهمه باید همراهی نماییم چراکه تبعیض ونابرابری شرعا وقانونا حرام وباید دست اندرکار ان از حرف زدن ودادن وعده ووعید های بی پایه وبدون پشتوانه دست بردارند واقدام اساسی وفوری را در دستور کار خود قرار دهند؛وهم مجلس ونمایندگان آن وهم دولت با هماهنگی عملی نه حرف وحدیث وظیفه ی خودرا به درستی انجام دهند. انشاءالله

 2. به نام خدا
  سلام علیکم
  لازم است به اطلاع به رسانم :این مملکت به فوتبال غارتگر بیش از دین،علم،معرفت،هنر،فن،ادب،فرهنگ و…..نیاز دارد.
  بنابراین لازم است بخش قابل توجهی از بیت المال به کی روش وامثال آن واختلاس ها صرف شود،زیرا برای آبادانی ظاهری وباطنی این سرزمین خیلی زحمت می کشند، تافرهنگیان ،ونویسندگان،فرهیختگان،
  ولعنه الله علی القوم الظالمین

 3. با درود خدمت شما و درود فراوان به تمام معلمان و استادان دانشگاه شرافتمند ایران زمین، بنده یک دانشجو هستم و اعلام میکنم در روز 10اسفند به همراه خانواده و جمعی از دوستانم در مقابل ساختمان دادگستری به حمایت از فرهنگیان و کارگران و پرستاران به صحنه می آییم!
  به امید ایرانی آباد و آزاد

 4. من به عنوان یک اموزگار به دانش اموزان عزیزم همیشه تاکید می کنم که حق گرفتنی است نه دادنی پس معلم در بستر زمان بزرگترین نقش را در اگاه سازی ، انسجام فرهنگی و در صورتی در ارائه یک زندگی شراقتمندانه دولت در مقابل فرهنگیان کوتاهی نماید مطمئنا با رفتار و اندیشه خود منویات مسئولان ارشد نظام در اموزش رسمی را بی اثر میکند چرا که اثر گذاری معلم از اموزش رسمی بسیار تاثیر گذار تر است مسئولان مرتب می گویند کشور در مضیقه است کارمندان تحمل کنند یک سئوال چرا مسئولان خود عمل نمی کنند ؟چرا از دریافت حقوق چند ده میلیونی خود انصراف نمی دهند ؟و همانند اکثریت کارکنان دولت و مردم با حقوق پایین زندگی نمی کنند ؟تا طعم محرومیت را درک کنند چرا وزرا ، وکلای مجلس مرتب میگویند افزایش حقوق برای دولت بار مالی دارد پس چرا خود حقوق های کلان و امتیازات ویژه می گیرند مردم به چنین مسئولانی بی اعتماد شده و حتی بنیان های اعتقادی مردم را با این ریا کاری سست می کنند ما این نوع رفتار را نه در شخصیت پیامبر اسلام و نه در زندگی ابوبکر ، عمر و علی (ع) مشاهده نمی کنیم یک پزشک کارانه اش 30 -40 تا 100 میلیون یک پرستار 400 هزار تومان پس تصمیم گیرندگان فقط به فکر خود هستند چه این مطلب در سایتتان درج شود یا نه چنین سیستمی محکوم به فنا است توپ تانک و موشک امرور مولفه قدرت به تنهایی نیست بلکه سرمایه اجتمایی دولت ها مردم هستند که در صورتی ببینند دولتمردان یا مثل خودشان زندگی می کنند یا اگر در رفاه هستند مردم هم در یک رفاه نسبی قرار دارند جان خود را هم فدای کشور می کنند .شکست ساسانیان با ان جلال و شکوه یا سقوط حکومت پهلوی با ان همه سلاح و تانک نداشتن حمایت مردم است این زنگ خطری برای دولتمردان ماست

  یا حق

 5. به نام خدا
  همکاران گرامی چنان چه مسؤلین درمقابل خواسته ی به حق ماتمکین نکنندو یاین که وعده های پوچ وفریبننده دهندبهترین راه برای گرفتن حقمان این است که درروزیکشنبه 10 اسفندهمزمان باحضورمجمع صنفی معلمان درجلوی مجلس شورای اسلامی معلمین کلیه شهرها،شهرستان ها،بخش هاوروستاهامنسجم تراز3 اسفندباحضوردردردفترمدرسه وحاضرنشدن برسرکلاس درس نمایندگانمان درتهران راهمراهی کنیم وخواستاراحقاق حقمان شویم .وعده ی ما10اسفند93 حق گرفتنی است به جامعه نیزبیاموزیم که حق گرفتنی است.

 6. طاهر قادرزاده

  درود بر شما همکاران کرمانی. برای شما و تمامی اعضای کانونها و انجمنهای صنفی و همه کسانی که با این اعتراض همراهی و همدلی میکنند، آرزوی سرفرازی و تحقق خواسته هایشان را داریم. معلمان کردستانی نیز برای این روز اعلام حضور کرده اند.