سرخط خبرها
خانه / معلمان / بازهم ترور یک معلم در سیستان و بلوچستان
بازهم ترور یک معلم در سیستان و بلوچستان

بازهم ترور یک معلم در سیستان و بلوچستان

اشرار مسلح شامگاه پنجشنبه معلم مدرسه ابتدایی روستای نصیر آباد شهرستان راسک در جنوب سیستان و بلوچستان را به رگبار بستند.


      عیسی شهرکی اصیل معلم ابتدایی مدرسه نصیرآباد شهرستان راسک شامگاه گذشته در مسیر روستای جلال آباد به نصیر آباد مورد حمله اشرار مسلح ناشناس قرار گرفت و به ضرب گلوله کشته شد.

      مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با تایید این خبر گفت: این معلم پایه ابتدایی غروب پنجشنبه به قصد خرید شیر خشک برای فرزندش به روستای جلال آباد در مجاورت روستای نصیر آباد مراجعه کرده بود که در همین هنگام مورد حمله اشرار قرار گرفت و به ضرب سه گلوله ترور شد.

      علی مرادی افزود: عیسی شهرکی اصیل یکی از معلمان دلسوز بود که از سال ۱۳۸۰ به صورت قراردادی به خدمت آموزش و پرورش و از سال ۸۹ به صورت آزمایشی- رسمی به استخدام آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در آمده بود.

      وی گفت: این معلم به منظور مبارزه با جهل و نادانی بهترین سال های عمر خویش را به همراه خانواده اش در مناطق محروم صرف آموزش به فرزندان این مرز و بوم کرده بود و دارای یک فرزند سه ماه و یک فرزند چهار ساله است.

      عیسی شهرکی سومین معلمی است که از ابتدای سال جاری در مناطق جنوبی سیستان و بلوچستان مورد هدف اشرار مسلح قرار گرفته و به ضرب گلوله ترور شده است.

پیش از این نیز جواد نوروزی و رضا سرگزی در شهرستان سرباز و قصر قند در جنوب استان بر اثر حمله تروریست ها به ضرب گلوله کشته شده بودند.

منبع: خبرگزاری مهر