سرخط خبرها
خانه / کارگران / “به سرکوب حقوق رضا شهابی و شرایط غیر انسانی او پایان دهید! “
“به سرکوب حقوق رضا شهابی و شرایط غیر انسانی او پایان دهید! “

“به سرکوب حقوق رضا شهابی و شرایط غیر انسانی او پایان دهید! “

سندیکای کارگران شرکت واحد همانند گذشته همراه دفاع همه جانبه از حقوق انسانی رضا شهابی راننده زحمت­کش شرکت واحد و عضو هیات مدیره سندیکا و اعتراض ایشان به جابجایی و شرایط تحمل ناپذیر زندان، بار دیگر فریاد اعتراض همیشگی خود را علیه پایمال شدن حقوق و اوضاع وخیم و ناگوار این کارگر ستم­دیده اعلام می­دارد. و از مسئولان رده بالای کشور می­خواهد هر چه زودتر به شرایط فاجعه بار ایشان خاتمه دهند. ما همچنین با احترام به حق اعتراض رضا شهابی علیه عدم رعایت حقوق انسانی­اش و تکرار درخواست آزادی و درمان کامل و بازگشت بکار و اجرای کامل حقوق کارگری او، به دلیل فوق­العاده خطرناک بودن وضعیت جسم و جانش و رفع نگرانی فرزندان بی­گناه و همسر زجر کشیده و خانواده و همکاران و دوستان واقعی از ایشان می­خواهیم فورا به اعتصاب غذا پایان دهند و به شرایط عادی تغذیه بازگردند.
سندیکا ضمن سپاس گزاری صمیمانه دوباره از حمایت­های بی­دریغ سازمان­های بین­المللی و سندیکاهای کارگری و شخصیت­های آزاده و خوش­نام از آنان درخواست می­کند. تا آزادی و رسیدن آقای رضا شهابی به همه حقوق حقه­اش به دفاع از ایشان ادامه دهند.

” سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه “

سندیکاهای زیر ضمن انتشار این بیانیه، حمایت بی دریغ خود را از خواسته های رضا شهابی و سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه مبنی بر پایان دادن به اعتصاب غذای رضا شهابی اعلام کرده اند:

سندیکای کارگران فلزکار مکانیک

هیات بازگشایی سندیکای کارگران نقاش و تزئینات تهران

سندیکای کارگران نقاش استان البرز