سرخط خبرها
خانه / معلمان / تجلیل از اعضای انجمن صنفی فرهنگیان خمینی شهر
تجلیل از اعضای انجمن صنفی فرهنگیان خمینی شهر

تجلیل از اعضای انجمن صنفی فرهنگیان خمینی شهر

خبرنگار افتخاری حقوق معلم در خمینی شهر:
در یک جلسه ی خود جوش از اعضای انجمن صنفی فرهنگیان  شهرستان خمینی شهر تجلیل به عمل آمد.
گرد همایی فرهنگیان شهرستان خمینی شهر به مناسبت تجلیل از مقام والای معلم صبح روز جمعه 19 اردی بهشت 93 با حضور معلمین ، مدیران، پیشکسوتان فرهنگی واعضای صنف فرهنگیان وانجمن اسلامی معلمان در فرهنگسرای بعثت خمینی شهر برگزار گردید.
      دراین مراسم تجلیل که به صورت خود جوش برگزار گردید علی رضا نصر عضو شورای اسلامی اصفهان وسید مجتبی ابطحی و عبدالرسول عمادی از اعضای صنف فرهنگیان خمینی شهر و سید ناصر دیباج از فرهنگیان خوشنام شهرستان در خصوص مقام ومنزلت معلم و پیگیری خواسته های صنفی معلمان و گزارش فعالیت های صنفی به ایراد سخنرانی پرداختند.
      در این جلسه ی باشکوه فرهنگیان شهرستان از فعالیت های انجمن صنفی فرهنگیان وجمعی از پیشگامان فرهنگی وپیشکسوتان فرهنگ با اهدای لوح یادبود و شاخه گل تجلیل به عمل آوردند. فرهنگیان این شهرستان در پایان جلسه خواستار تغییرات جدی و زیربنایی آمورش وپرورش شهرستان خمینی شهر و پیگیری خواسته های صنفی خود توسط انجمن صنفی فرهنگیان شدند.
      برخی از فرهنگیان در این گردهمایی و تجلیل از پیشگامان فرهنگی با عنایت به نظر دکتر فانی وزیروقت آموزش وپرورش که تشکل های صنفی را قانونی اعلام نمودند، از مقام عالی وزارت خواستار بازنگری در احکام صادره سال های قبل در مورد برخی ازمعلمان واعضا تشکل های صنفی شدند.
      این جلسه خودجوش در حالی برگزار شد که با حضور قابل ملاحظه ای ازفرهنگیان لحظه به لحظه با شکوه تر می شد. درحالی که هیچ دعوت رسمی از طرف کسی نشده بود و فقط از طریق پیامک همکاران مطلع شده بودند . حضور بی سابقه ی همکاران در جلسه ای که بدون دعوت و ارسال بخشنامه ی اداری صورت گرفت در نوع خود بی سابقه و بیش از حد انتظاربود. این شور وهیجان فرهنگیان واستقبال بی نظیر در هنگام شاهنامه خوانی وسرودن اشعار زیبا توسط شاعر خوشنام شهرستان جناب محمود خان احمدی به اوج رسید.
      آنچه در این جلسه بیشتر مطرح بود و به چشم می خورد احکام صادره برای صنف فرهنگیان شهرستان خمینی شهر بود. احکامی چون تبعید،انفصال از خدمت، بازنشستگی اجباری ، توبیخ کتبی و…
در حاشیه ی این مراسم بنرهایی از دکتر فانی وزیر آموزش وپورش:” تشکل های صنفی قانونی هستند”َ
دکتر روحانی ریاست محترم جمهور:” فرهنگ امنیتی حاکم بر نظام تعلیم وتربیت باید به امنیت فرهنگی تغییر یابد.”
به چشم می خورد

2 نظر

  1. انجمن صنفی فرهنگیان خمینی شهر از تشکل های فعال شورای هماهنگی تشکل صنفی فرهنگیان است هزینه های مادی و معنوی زیادی پرداخت کرده اند
    تجلیل از این همکاران انجمن صنفی بخشی از زحمات این عزیزان می باشد افزایش حقوق فرهنگیان حاصل تلاش های تشکل های صنفی فرهنگیان
    می باشد امیدوارم همکاران برای تشویق این همکاران به تشکل های صنفی وصل شوند