سرخط خبرها
خانه / کارگران / تجمع رانندگان و کارگران شرکت واحد درمقابل وزارت کار برای تعیین دستمزدعادلانه!
تجمع رانندگان و کارگران شرکت واحد درمقابل وزارت کار برای تعیین دستمزدعادلانه!

تجمع رانندگان و کارگران شرکت واحد درمقابل وزارت کار برای تعیین دستمزدعادلانه!

رانندگان و کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه به در خواست سندیکای کارگران شرکت واحد، ۱۸ اسفند ماه در مقابل وزارت کار برای تعیین دستمزدی عادلانه دست به تجمع اعتراضی زدند ،این تجمع در حالی در مقابل وزارت کار انجام شد که کمتر از دو هفته به پایان سال نمانده و هنوز سرنوشت مزد کارگران در سال ۹۴ از سوی شورای دستمزد تعیین نگردیده و زمزمه های ۱۵ تا ۱۶ در صد جهت افزایش مزد کارگران از سوی وزارت کار شنیده می شود .این تجمع از ساعت ۱۱و ۳۰ صبح شروع و تا ساعت ۱۵ عصر ادامه داشت حضور لباس شخصی ها و عوامل نیروی انتظامی در این تجمع پررنگ بود. این تجمع که تا ۳عصر ادامه داشت بدون هیچ درگیری به اتمام رسید . در پایان دبیر شورای عالی مزد آقای ماندی با تعدادی از تجمع کنندگان دیدار و گفتگو کرد که از صحبت های ایشان می شود نتیجه گرفت که افزایش دستمزد ۹۴ زیر ۲۰ درصد تعیین خواهد شد .

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه

vahed1

vahed2

یک نظر

 1. معلم ناشناس

  جالبه، فرهنگیان به حقوقشان اعتراض میکنند،با وعده رتبه بندی ساکتشان میکنند،یعنی با وعده افزایش 50 هزارتومانی ،آن هم فقط برای 5 درصد معلمان!!!
  کارگران به افزایش 15 درصدی حقوقشان اعتراض میکنند،قول افزایش زیر 20 درصد میدهند!!!!
  احتمالا چرچیل امروز و فردا از قبرش بیرون بیاد و در برابر سیاستمندان و دولتمردان ایرانی سر تعظیم فرود بیاورد.
  راست گفته اند سیر از گرسنه خبر ندارد و سواره از پیاده.نماینده و وزیری که علاوه بر حقوق چند ده میلیونی هزار منبع درآمد دیگه هم داره، چطور میتونه درد اقشار آسیب پذیری که زیر خط فقر زندگی میکنند را درک بکنند.
  میگویند زمانی در انگلستان گرانی و فقر بیداد میکرد،به ملکه الیزابت گفتند مردم نان برای خوردن ندارند،گفت چرا بیسکویت نمیخورند؟
  حکایت امروز دولتمردان ما میباشد.