سرخط خبرها
خانه / معلمان / تجمع مربیان پیش دبستانی مقابل مجلس همچنان ادامه دارد.
تجمع مربیان پیش دبستانی مقابل مجلس همچنان ادامه دارد.

تجمع مربیان پیش دبستانی مقابل مجلس همچنان ادامه دارد.

به دنبال تجمع تعدادي از مربيان پيش دبستاني طي روزهای گذشته در مقابل مجلس شوراي اسلامي، تعدادی از آنها امروز هم در اعتراض به اجرا نشدن طرح حق التدریس در مقابل درب ورود نمايندگان به پارلمان تجمع کرده اند.

گفتني است اين افراد كه بصورت آرام در برابر خانه ملت حضور دارند با نصب پارچه ها و زيراندازهايشان فضايي شبيه خيمه را بوجود آورده اند تا از شدت آفتاب سوزان مرداد ماه در امان بمانند!

یکی از این تجمع کنندگان به حقوق معلم و کارگر گفت، احتمالا امشب نیز در مقابل مجلس می مانیم، چرا که فردا قرار است طرح حق التدریس در مجلس به رای گذاشته شود. همکاران ما از شهرهای مختلف به تهران آمده اند و سه شب گذشته را مقابل مجلس گذارنده اند. ما بسیار امیدواریم که فردا به نتیجه مطلوب برسیم.

در عین حال، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به تشکیل کمیسیون مشترک برای تعیین تکلیف وضعیت مربیان پیش‌دبستانی و معلمان شرکتی گفت: این افراد باید بدون در نظر گرفتن سن و برگزاری آزمون به صورت حق‌التدریسی استخدام شوند و مجلس تمام تلاش خود را در این زمینه بکار می‌گیرد.مجلس از تمام توان خود برای بکارگیری مربیان پیش دبستانی در وزارت آموزش و پرورش استفاده می‌کند

عبدالرضا عزیزی دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص روند پیگیری مجلس برای تعیین تکلیف مربیان پیش دبستانی به جلسه کمیسیون مشترک اجتماعی، آموزش و تحقیقات و برنامه و بودجه اشاره و تاکید کرد: این جلسه روز گذشته جهت پیگیری مشکل استخدامی مربیان پیش دبستانی برگزار و فردا نیز برای ادامه بررسی‌ها تشکیل می شود.

یک نظر

  1. اعتراض معلمان به کجا کشید؟؟؟!!نیروهای برق که با اعتراضشون جواب گرفتند و قولهایی ب اونا دادند.مهد کودکی هاهم دارن اعتراض می کنند.معلمان روشن نشده خاموش شدند……
    به معلمان هم قول دادند که ما خبر نداریم یا فقط زندانیشون کردند؟؟؟؟؟