سرخط خبرها
خانه / معلمان / تجمع هزاران معلم در شهرهای مختلف کشور (24 اسفند ماه)
تجمع هزاران معلم در شهرهای مختلف کشور (24 اسفند ماه)

تجمع هزاران معلم در شهرهای مختلف کشور (24 اسفند ماه)

حقوق معلم و کارگر:

در روز گذشته هزاران معلم در سراسر کشور دست به تجمع اعتراضی زدند. در مراکز استانها، این تجمعات در مقابل استانداری ها انجام شده است. اما این کنش اعتراضی تنها محدود به مراکز استانها نبوده است.

پس از آن که تجمع دهم اسفند معلمان با پاسخ مناسب مجلس و دولت روبرو نشد و حتی معوقات معلمان پرداخت نگردید، در روزهای بیست و سوم و بیست و چهارم اسفند تجمعات گسترده ای در سراسر کشور شکل گرفت.

برای نمونه می توان به استانهای شیراز، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، لرستان و یزد اشاره کرد.

تجمع کنندگان در وهله نخست، خواستار افزایش بودجه آموزشی جهت افزایش حقوق پایه معلمان و کاهش تبعیض میان دریافتی فرهنگیان با باقی کارمندان دولت هستند.

bafghkermanshah2lorestanshirvan

41 نظر

 1. من که از مسولین کاملا ناامید شدم.
  ظاهرا مشکلات ما معلمها اصلا برای آنها اهمیت ندارد.مگر اینکه فقط رهبر به داد ما برسد.
  رهبرا تورو خدا شما برای ما فکری کنید و به این مسولین تشری روید تا بیشتر از این آبروی ما معلمها را به باد هوا نداده اند…به خدا همین معلمها یکی از ارکان اصلی انقلاب بوده اند مگر نه اینکه انقلاب کردیم تا ریشه فساد و بی دینی و بی عدالتی را برچینیم… آقا جان به داد معلمان با ایمان برس…

 2. اگر معلم و مدرسه هزينه بردار است بايد دانست كه جهل خانمانسوز و ريشه برانداز است

 3. اتحاد اتحاد اتحاد وفریاد استعفای فانی فانی برو دیگه بر نگرد

 4. فقط اتحاد اتحاد اتحاد وفریاد استعفای فانی بره دیگه بر نگرده

 5. مردم نگاه روشنم ارزانی شّّّّّّــــــــــما جانم فدای بی سر و سامانی شما
  با من دروغ هـــــرگزو هرگز نگفته اند ان چشم های بـــالغ و بارانی شما

  اما شـــــــــــما قلیل ترینان این گروه ابلیس مات گشته ی شیطانی شما
  معلوم می شود که که اید و چکاره اید فردا که بشــــــــکند بت پنهانی شما
  فردا به حکم اینـــه ها تخته می شود دکان چهار نبش مســــــلمانی شما

  سوگند می خورم این جای مهر نیست داغ دل من است به پیـــشانی شما

 6. معلم را زمانی کفن کردند که روز مرگ عزیز بزرگواری را به عنوان روز معلم قرار دادند تا معلم ایرانی روزی را که مال خودش است به همدیگر تسلیت گویند. همان روز باید آینده معلم را پیش بینی میکردیم که نکردیم و آیندگان یقینا خواهند گفت که این مطهری چقدر آدم بدی بوده که مردم روز مرگش را شادی میکنند و به همدیگر تبریک می گویند آنهم قشر فرهنگی جامعه. این طرح 2فایده برای آقایان داشت.
  1- معلمان حتی یک روز خوش نبینند
  2- ضربه به شخصیت معلم عالی مقام شهید مطهری
  کودک 4 ساله ای را در نظر بگیرید که یک کیلو گرم طلا در دستش دارد بنده حقیر می توانم با یک بستنی قیفی آن را از دست او بگیرم . چرا؟ زیرا او از ارزش طلای خود آگاهی ندارد . اگر در این میان فردی از راه برسد و شروع به آگاه سازی کودک نماید بسیار طبیعی است که من از او خوشم نیاید و بخواهم اورا از گردونه حذف کنم .
  معلم تنها عنصر آگاه ساز و فرهنگ ساز جامعه است و این شاید طبیعی باشد که برخی ها معلم را تنها دشمن خود قلمداد کنند و برای اینکه با ارزش ترینهای این ملت و نسلهای بعد را چپاول کنند بخواهند معلم را با پنبه (فقر تحمیلی) سر ببرند. پس ای معلمان صبور باشید که روزی دست نامحرمان و نااهلان روزکار از سر این ملت کم خواهد شد.

 7. از15فروردین مقابل استانداری ها
  ما فرهنگیان یزد از 15 فروردین تا زمانی که به حق مان نرسیم همه روزه جلوی استانداری تجمع داریم.مدرسه و امتحان و نمره و …… تعطیل.
  فقط زنگ اول که در مدرسه ایم عدالت و دینداری و مملکت داری و …… مسئولان را برای دانش اموزانمان
  کاملا توضیح می دهیم و انها را به راه راست !!!!!!!!!!!! هدایت می کنیم
  فرهنگیان با شعور این سرزمین رنج کشیده همراهتان هستیم

 8. پخ تو روی کسانی که شان و منزلت معلمی را این قدر پایین آوردند پخ تو روی کسی که می تواند حق مرئوسینش را بگیرد ولی کاری نمی کند

 9. معلمانی که نظاره گر هستید ومنتظرید دیگران برای شما اسایش و رفاه به ارمغان بیاورند!!!!!!!یه خورده شعورتان را افزایش دهید!بادیگر همکاران متحصن همصدا شوید.!!!ما جمعییت میلیونی هستیم.اخه چرا اینقدر بی عرضه ایم!!!اخه چرا……

 10. ********* رنج نامه ی معلم **********

  من میگم قلم و کتاب *** تو میگی ایاب و ذهاب؟
  من میگم بَه ، ضمن خدمت *** تو میگی نَه، مأموریت
  من میگم دادن یارانه؟ * ** تو میگی کمه کارانه؟!
  من میگم حسابو بستن! *** تو میگی کو حقّ مسکن؟!
  من میگم اضافه کار نیست! *** تو میگی بیکاری عار نیست؟!
  من میگم پاداش کیلو چند؟ *** تو میگی میدن تو اسفند؟!
  من میگم نظامْ هماهنگ *** تو میگی داری سرِ جنگ؟!
  من میگم کو شغل دوّم ؟ *** تو میگی قصّه ی مردم؟
  من میگم از بن کالا *** تو میگی خواب دیدی حالا؟!
  من میگم کجاست سرانه؟ *** تو میگی خالی است خزانه!
  من میگم سوز معلّم *** تو میگی روز معلّم؟!
  من میگم چه لوح تقدیر؟ *** تو میگی دولت تدبیر؟
  من میگم فنا رفتیم ما ! *** تو میگی فانی داریم ما؟!
  من میگم حقوق کمه ها! *** تو میگی داری مزایا؟
  من میگم عیدی فقط هست! *** تو میگی این نره از دست!
  من میگم شمعِ بیچاره *** تو میگی فایده نداره؟!
  من میگم حق را ستانیم *** تو میگی ما دادستانیم؟!
  « تقدیم به همه ی معلمان دل سوخته ای که عاشقانه نمی گذارند شمع تعلیم و تربیت به خاموشی گراید! »
  حالا هرکی موافق این سروده ی منه با ثبت نظر لایک کنه!ببینم چند نفر لایک می کنند؟

 11. برادران عزیزم باور کنید هیچ راهی جز اتحاد در مقابل این بی انصافها نداریم. هر روز و هر ماه حقوق خودشان را زیاد میکنن ولی به ما که میرسد میگویند شغل شما شغل انبیاست باید گرسنه بمانید تا فقیران و گرسنگان را درک کنید. اینها فقط دم از دین میزنند واز دین چیزی را نمیدانند وعمل نمیکنند. یه چهار کلمه یاد گرفتن و اونو تو مجالس و محافل تکرار میکنن . مسئولین مملکت به غیر از شخص رهبری (انشاالله خداوند او را برای ما حفظ کند.) و چند نفر انگشت شمار بقیه آدمهای درغگو و نفهم وبی شعوری هستند که فقط خودشان را می بینند . خدا لعنتشان کند.

  • اگر آقایان اجازه دهند که فقط یکی دو سال آبدارچی شرکت نفت بودن و تحویلدار بانک بودن شغل انبیا باشد و معلم در این ایام نفسی تازه کند و باز هم معلمی شغل انبیا باشد. بسیار جای تشکر دارد

 12. سلام و درود بر معلمان شجاع فقط از خداوند متعال بخواهیم به وضع ما رسیدگی کند وگرنه کسی به فکر معلمان نسیت.امروز 26 اسفندماه است و هنوز این فانی حقوق ما را نداده است.فکر کنم فانی منتظر سال تحویل بشه تا حقوق اسفند را واریز کنه.همین وزیر قول داده بود معوقات را در اسفند بدهد ولی کو؟اسفند داره تمام می شه آقای وزیر.فکری بکن……خدای من کمک کن به داد ما معلمان دلسوز برس..

 13. سلام و درود بر معلمان شجاع.وقت از خداوند متعال بخواهیم به وضع ما رسیدگی کند وگرنه کسی به فکر معلمان نسیت.امروز 26 اسفندماه است و هنوز این فانی حقوق ما را نداده است.فکر کنم فانی منتظر سال تحویل بشه تا حقوق اسفند را واریز کنه.همین وزیر قول داده بود معوقات را در اسفند بدهد ولی کو؟اسفند داره تمام می شه آقای وزیر.فکری بکن……

 14. از بزرگترین وگشادترین کلاه هایی که سر معلمها رفته صندوق ذخیره فرهنگیان است .معلوم نیست سودش گیر کی میاد ؟همیشه هم مدیرش فامیل نزدیک وزیر است.ببینید چه سواستفادهای از شندر غاز حقوق ضعیف ترین قشر تحصیلکرده جامعه میشه

 15. سال 94 سال فشار دولت و تحمل فرهنگیان..!

 16. اینقدر بدبخت شدیم که باسوادترین انسانهای سرزمین خود را در پست ترین شرایط نگه داشته ایم.من قبل انقلاب زندگی نکرده ام اما می خواه بپرسم آیا در آن زمان نیز شخصیت معلم مثل الان با خاک یکسان بود؟آیا حتی یه راننده تاکسی یا سیگار فروش سر کوچه هم معلم را مسخره می کرد؟آیا تمام قضات و تلویزیون و مسولین منتظر بودند معلم چکی در گوش دانش آموزی بزند و رسوای عام و خاصش کنند ولی از آنطرف معلم را با چاقو سر کلاس بکشند و آنها سکوت کنند و لال مادرزاد شوند .آیا دریافتی یک کارمند بانک و مخابرات و برق و… 3 تا 4 برابر دریافتی معلم بود؟؟؟
  قبول ما اشتباه کردیم معلم شدیم ولی گریه من از این است که آیا حتی خون بچه های سایر کارمندان از خون بچه های معلمان غلیظ تر است که کمک هزینه فرزندانمان اینهمه با هم متفاوت است؟
  خدایا شکرت که نمردم و معنای کاپیتولاسیون فرهنگی را هم فهمیدم.
  منه معلم اون دنیا از همه بگذرم، از مسولینی که به خون شهدای عدالتخواه ما خیانت کرده اند نمی گذرم.یا علی.

  • تنها راه تجمع در مرقد امام راحل و تجدید بیعت با ارمان های ان عزیز سفر کرده است.

 17. از15فروردین مقابل استانداری ها -امیدواریم تا آن موقع به خواسته هایمان توجه شود.

 18. من اگربنشینم
  تو اگر بنشینی
  چه کسی برخیزد؟
  من اگر برخیزم
  تو اگر برخیزی
  همه بر می خیزند

 19. بیماری اقتصادی آموزش و پرورش و راه درمان
  مسئولین دلسوز ایران اسلامی :
  سلام علیکم :
  با 21 سال سابقه کار و تجربه حضورتان اعلام نمایم بالای نود درصد از معلمان از وضع شغلی و معیشت نگران و نالانند !چطور معلم با دغدغه های مالی فراوان سر کلاس درس بفکر فرزندان این مرز و بوم باشد؟ روز بروز رفتارهای نابهنجار دانش آموزان افزوده واز سطح سوادشان بشدت کاسته می شود !! .چرا مسئولین اقدامی نمی کنند که انگیزه معلمان به صفر رسیده ایا این بحران نیست ؟!!مگر آموزش و پرورش پایه پیشرفت کشور نیست ؟؟ آیا همه مسئولین کشور روزی در کلاس درس معلمان نبودند؟! پس چراآموزش و پرورش را به حال خود رها کرده اند که معلمان بدون انگیزه فقط بفکر گذران وقت سر کلاس درس اند ؟؟ وام ،قسط، اجار منزل و .. امانشان را بریده .یک دانش آموز ده سال پیش من الان کارمند دفتری دادگستری است : یک و نیم برابر من حقوق می گیرد با ماشین صفر خارجی به معلمش فخر می فروشد !!!دیگری 15 سال پیش دانش آموزم بوده کارمند بانک شده باید برای دو میلیون وام منتش را کشید !! دیگری 12 سال پیش دانش آموزم بوده نیروی خدماتی شهرداری است حقوق و مزایا و اضافه کارش دو برابر من است بعضی اوقات همکاران می گویند کاش ما هم معلم نمی شدیم تا وضع مالی مان این نمی شد که زن و بچه ما زجر بکشند و ما هم دچار بیماری قلبی و .. و قبل از بازنشستگی دار فانی را وداع بگوییم !!!من خود مدیر هنرستانم بخدا قسم در معلمان انگیزه ای نمی بینم !! چرا کسی بفکر نیست در حالی که میلیاردها تومان در ((صندوق ذخیره فرهنگیان ))موجودی معلمان حیف و میل می شود اگر همین صندوق ذخیره تبدیل به ((بانک معلم)) شود و حقوق و سرانه و بودجه آموزش و پرورش نیز از بانک ملی به بانک معلم انتقال یابد قطعا با فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری تحول مالی و اقتصادی عظیمی در آموزش و پرورش و به تبع آن در زندگی معلمان ایجاد می شود و اینجاست که با حل مشکلات معیشتی معلمان می توان به پیشرفت کشور بر مبنای آموزش و پرورش امیدوار بود ولی ولی ولی .. مگرمسئولین صندوق ذخیره و یا دست اند کاران بودجه و سرانه وزارت وکسانی که دستی بر آتش امور مالی وزارت دارند اجازه می دهند ؟؟ قطعا خیرچون شاید نفعشان در آن نخواهد بود و بس !!بانک ملی با حقوق و سرمایه معلمان چه کارها که نمی کند و موقع دادن دو میلیون وام به معلم دچار مرگ مغزی می شود !! تنها راه نجات از مشکلات معیشتی معلمان تبدیل صندوق ذخیره فرهنگیان با ((بانک معلم )) است .بیائید دست به دست هم با بیان و اندیشه مسئولین را متقاعد سازیم که بلکه هنوز دیر نشده با استفاده از امکانات و سرمایه خود معلمان در صندوق ذخیره فرهنگیان و مدد دولت تیبیر و امید دوای بیماری اقتصادی در آموزش و پرورش را یافته تا جدای از معلمان به داد دانش آموزان یعنی اینده سازان این مرزو بوم برسیم که بقول رهبر معظم انقلاب:((نوجوانان و جوانان امروز آینده سازان و مسئولین آینده کشورند )) .که اگر وضع معیشت معلمان همچنان ادامه داشته باشد با کاهش انگیزه معلمان و افزایش بی رغبتی آنان روز بروز باید شاهد افت سطح سواد و دانش در بین دانش آموزان عزیز این مملکت اسلامی و عزیز بود . (معلمی با 21 سال سابقه از خراسان شمالی ) ((نام و امضاء محرمانه ))

 20. اختصاص بودجه بیست ودو هزارمیلیاردی برای برگزاری همایشها درسال 94 واجب تر است یا تامین معیشت معلمین زحمتکش ؟

 21. حدود یک ماه از انتشار اعتراض معلمان می گذرد ولی رسانه ملی که باپول این ملت اداره می شود سکوت کرده رسانه های بیگانه ان را پوشش دادند ایا ما معلمان که به قول خودتان شغل انبیا داریم به اندازه غزه ولبنان وفلسطین ارزش نداریم که 24 ساعت صحبت انها پخش می شود به خدا اگر امام زنده بود شما را به خاطر این همه ظلم که به معلم میشود دادگاهی می کرد در زمان امام اختلاس میلیاردی مثل امروز نداشتیم با وجود جنگ تحمیلی وضع معلم از حالابهتر بود

 22. به نام یگانه داور شاهد
  جناب آقای وزیرفوتبال(به اصطلاح ورزش)وزیز آموزش وپرورش
  ادب نگارش اقتضاء می کند که سلام بگویم ولی سلام بر کسی که شایسته سلام است.
  وقتی درتارخ12/11/93 از اخبار20 درآمد چند ده میلیار دی کی رش راشنیدم به یاد کلمه مظلوم اسلام وعدالت افتادم.
  اینجانب بعد از 5سال بازنشستگی نتوانسته ام عینک بخرم وگاهی درپی سیاست های دولت عدل احمدی نژادی وتدبیر وامیدبرای رفع بعضی از نیازهای ضروری ناچار می شوم برخی کتاب های مرجع ام را با اندوه انبوه در اوج آه وحسرت به بهاء اندک بفروشم زیرا با آنها انیس ومونس بودم. وصدها رنج ومشقت ومرارت وملالت خود ودیگر همکاران هرکدام نشانگر انسانیت ومدیریت شماست.
  ممکن است فرد ی از تبار خبیثان بگوید شما معلمان مدیریت خوب مالی ندارید، می گویم ای ملعون تهمت زن افتراگو مگر درآمد ما مشخص نیست.ای ملعونان تاریخ بشریت شما آخرت خود ،ودنیای ما رابا بیگانه پرستی (کی رش پرستی) غمبار کردید.ولی بدانید خداوند قاصم الجبارین است.ملعون من به تو می گویم لباس بچه مدرسه وداروی بیمار واجب تر از هزینه م های دههاوصدهایلیاردی فوتبال پوچ ورسواگراست تو می گویی من ضد انقلاب هستم آن کدام احمق ویزید صفت است که فوتبال غارتگر بیت المال را مساوی با انقلاب می گیرد.
  در پایان برای شما ننگ ونفرت محمدرضا پهلوی ومحمدرضا رحیمی را از خدای منقم مظلومان خواستارم خداوند بین ما وشما برای همیشه جدایی بیندازد.سلام خدا بربندگان شایسته اش باد
  سعید داداشی دبیربازنشسته12/11/93
  جهت اطلاع وزیر آموزش وپرورش

 23. سلام همکاران عزیزم از تمامی کسانی که در اعتصابات و اعتراضات شرکت کردند کمال تشکر را دارم بهترین کار برای احقاق حقوقمانن ادامه اعتصابات از روز پانزدهم فروردین هست نه اردیبهشت که دیگر تا خرداد فاصله ای ندارد ممنون از زحمات همه دلاورمردان و شیرزنان فرهنگی ایران

 24. همکار انبیا!!!!!!!!!!!

  با سلام
  فرهنگیان عزیز شهر یزد با همراهی فرهنگیان شهرستان مهریز از روز شنبه تا امروز 25 اسفند هر روز از ساعت نه و نیم تا سیزده در مقابل استانداری تجمع کردند و این کار را تا حصول نتیجه در سال 94 هم ادامه خواهند داد.
  در این چند روز صدا و سیمای یزد مانند ص و س سراسری هیچ خبری در این مورد ندادند
  خدا لعنتشان کند که اگر در روستای پشت کوه قاف در کنیا و زامبیا و …… اتفاقی بیافتد صد بار در بوغ و کرنا می کنند ولی در مقابل نجیب ترین افراد این سرزمین سرشان را زیر برف کرده اند.
  ولی سرانجام پیروزی با صابران است

 25. با سلام خدمت همکاران شجاع و با بصیرت در صورت عدم توجه مسئولین به خواسته هایمان با همدلی و وفاق و بدون ترس و واهمه ضمن تعطیلی کلاسها بعد از تعطیلات نوروز ، امتحانات مستمر و پایانی نوبت دوم را برگزار نخواهیم کرد . همکاران گرامی برگ برنده ما روز معلم و امتحانات نوبت دوم است اگر این دو موقعیت را از دست بدهیم کار مشکل میشود .

 26. با سلام
  در تاریخ 24 اسفند تمام شهرهای استان بوشهر این تجمع صورت گرفته نمی دونم چرا هیچ اسمی ازش نیست !!!

 27. قانون بودجه 94 کشور با افزایش 14 درصدی حقوق به دولت ابلاغ شد.!! معلمان گرامی بار دیگر در کسوت انبیا با فقر و تنگدستی باید دست و پنجه نرم کنند.!!!

 28. معلم (فرزند ناتنی دولت)

  اگه واقعا دلشو دارین از الان هفته ی معلم رو تحریم کنید و امتحانهای خردادماه رو (داخلی و نهایی ) برگزار نکنید.زمانی این اعتراضها نتیجه داره که مدیران مدارس و ادارات نیز با معلمین باشن.

 29. برید خجالت بکشید حیا کنید همه ادارات حقوق کارمنداشون رو هفته پیش دادن مثل اینکه بخوان لج بازی کنن خدا نگه داره مغازه سر کوچه ای رو که مرامش از شما بیشتره

 30. با سلام کسانی که همین حقوق چندر غاز رو از زن وبچه ما دریغ میکنن جز با اعتصاب درست نمیشه امروز 25 سه روز مونده به اخر سال معلومه که عید مال ما نیست مال کارمندهای نفت وبانک و … عید مال اینست نه مال من که نمیدونم حقوق نداده یک تومنی رو چکارکنم قسط هارو بدم بدم وسیله برا مهمن های عید بدم پول کرایه ام تا روستا که سرکار میرفتم

 31. سلام بر عدالتخواهان تاریخ. معلمان و همکاران ارجمند،قبل از هر چیز پیشاپیش فرا رسیدن بهار طبیعت و سال تازه(سال94)شمسی را به شما و تمام ملت ایران و کشورهای همسایه تبریک عرض میکنم،برادران و خواهران ان شاء الله،بهار 94 بهار تغییر و تحولات بنیادی در وزارتخانه بزرگ تعلیم و تربیت ایران باشد و به نظرم با توجه به بی توجهی مسئولان به فرهنگ این مرز و بوم،جای آن دارد که ما باید خود به فکر خود و این وزارتخانه(آ-و-پ)بی صاحب باشیم.از اوضاع و اخبار جاری و عملکرد آقایان چنین برداشت می شود که ظاهراً اعتراضات گذشته خوب آقایان را از خواب گران بیدار نکرده،و گویا آنها میخواهند با پیمان شکنی و سیاسی کاری با قطره چکانی از افزایش حقوق معلمان،قضیه را خاتمه دهند،اما آنها بدانند که معلم بیدار است از تبعیض بیزار است.ما معلمان فعلاً با توجه به وعده های داده شده آقایان دولتی و مجلس گوش به فرمان،و فرا رسیدن سال تازه،منتظر اقدامات عملی آنها در رفع تبعیض و ظلم مادی و معنوی از انسان سازان این مملکت از سال آینده و تاثیر آن بر احکام صادره جدید کارگزینی ادارات در سال 94 هستیم،که اگر میزان افزایش حقوق کارمندان آموزش و پرورش،متناسب با شرایط و تورم و گرانی روز و حقوق سایر کارمندان ادارات دیگر نباشد،به یاری خدا بعد از تعطیلات با هماهنگی تمام معلمان ایران و کانون صنفی معلمان ایران،شروع به اعتراضات گسترده صنفی خود به شیوه های گوناگون،مثل عدم حضور در مدرسه و کلاسهای درس،حضور مجدد در ادارات کل و شهرستانها،تحریم امتحانات و غیره…خواهیم کرد،پس ما فعلاً تا پایان تعطیلات نوروزی صبر پیشه خواهیم کرد،که ان شاء الله تا آن موقع به خود آیند و از غفلت روز افزون بر آموزش و پرورش ایران دست بردارند. والسلام

 32. انشاء اله شاهد اجتماع عظیم فرهنگیان در روز دوازده اردیبهشت در سراسر کشور باشیم

 33. انشالا با ترک کلاسها در هفته معلم سال اتی.

 34. بقیه استانهاکجایند؟؟؟اگرتا آن موقع کاری نشد(150هزارتومان مسخره است،ترمیم جدی حقوق ونظام هماهنگ پرداخت)،وعده همه ما15فروردین مقابل استانداری ها.

 35. معلمین شجاع چهارمحال وبختیاری هم دردوروزمتوالی 23و24اسفند مقابل استانداری تجمع نمودند .

 36. آفرین. فقط اتحاد

 37. روز 24 اسفند در تمام شهرستان های استان بوشهر هم تجمعات معلمان انجام شده که متاسفانه رسانه ای نشد

 38. البته صدا وسیما هم برای مقابله با این تجمعات وکم اهمیت جلوه دادن آن دست به کار شده دیروز زیر نویس شبکه خبر زده بود “برخی معلمان نسبت به کم بودن حقوق خود نسبت به کارمندان دیگر معترضند” که مقدار زیادی از این نوع سوء استفاده صدا وسیما به کم کاری و بی تفاوتی بعضی از همکاران فرهنگی بر میگرده که در تجمعات شرکت نمی کنند و منتظرند که دیگران برای آنها کاری انجام دهند که بهتره لقب این افراد را “کاسه لیس” بنامیم

 39. اتحاد و هماهنگی تنها راه موفقیت