سرخط خبرها
خانه / معلمان / تجمع معلمان کرمانشاه مقابل اداره آموزش و پرورش
تجمع معلمان کرمانشاه مقابل اداره آموزش و پرورش

تجمع معلمان کرمانشاه مقابل اداره آموزش و پرورش

حقوق معلم و کارگر – اسماعیل عبدی

از صبح روز یکم بهمن 93 معلمان کرمانشاه برای سومین بار در اعتراض به وضعیت نابسامان آموزش و پرورش کشور، تجمع کردند.  این تجمع  در مقابل اداره ی آموزش و پرورش کرمانشاه برگزار شد.

حجم اعتراضات آن قدر زیاد بود که مدیر کل آموزش و پرورش استان در جمع معلمان حاضر شد و به آن ها وعده داد که حتما مطالبات آن ها را پی گیری خواهد نمود.

یکی از کنشگران فرهنگی کرمانشاه طی تماسی با حقوق معلم و کارگر گفت:

«معلمان در این تجمع، خواسته های خود را مطرح و از دولت تدبیر و امید بابت ضعف در جذب منابع مالی برای رفع مشکلات آموزش و پرورش انتقاد کردند و افزودند که این تجمعات کاملا صنفی و غیر سیاسی است و هیچ جناحی حق بهره برداری از آن را ندارد».

13 نظر

 1. سایت محترمی که تحت عنوان معلم وکارگر فعالیت میکنی .چرا هرمطلبی مینویسم از نشر ان خودداری میکنی؟؟؟

 2. تاكي از بي پولي پيش بچه ها مون خجالت بكشيم

 3. واقعا حقوق يك ميليون دويست واسه معلمان توهين به اين قشر هست.پولي كه به قسم واسه 13 روز تموم ميشه وبه اميد يارانه.اه ه.دختر دانشگاهي پسر دانشگاه كي هست اين دردارو بشنوه عمل كنه متاسفم

  • معلم باوجدان

   معلین محترم که تقلیل دارن درهفته 4روز سرکار تشریف میارن ازساعت8ت12که برای زنگ تفریح1ساعت دردفتر گل میگن پس درهفته12ساعت کار انجام میدن اگه ایام تابستان،نوروز وسایرتعطیلات را ازآن کم کنیم 20%سایرکارکنان کارانجام میدن اعتراض بابت (مزدآن گرفت جان برادرکارنکرداست)همین مزدتان هم قسمتیش غصبی است شما تحمل کارحتی 1روز را دربیماستان،بانک ،نیروی انتظامی و…راندارید

   • انسان با وجدان خداکنه شغل شما قضاوت نباشه چون نه اطاعات درست دارید نه حساب وکتاب یومیه

   • چرامن یک معلم بیسوادم؟
    چون نتوانستیم به ادم!!!های مثل شما بفهمانیم که جان برادرکارفکری باکاربدنی فرق داره بهتره یه مقدارخودت دنبال مطالعه باشی؟وضعیت اموزشی ماراباکشورهای نه خیلی پیشرفته حتی همسایه ها عراق چطوره؟مقایسه کنی تاوجدانت ازاین همه تعطیلی دردنگیره.

 4. واقعا متعجبم كه دليل سكوت همكاران در دولت قبل جه بود؟
  و به جه دليل در دولت روحاني اعتصاب ميكنند؟

  • جناب برداشت شما سیاسیه.شاید دوره های قبل امیدی نداشتند ولی حالا امیدوار ترند.

 5. سلام با تشکر از همکاران عزیز که باز هم مانند همیشه فداکاری خود را نمایان کردند

  دوستان عزیزی که در این تجمع شرکت کردید ما قلبا همراهتان هستیم

  اما باور کنید من تزسم از روزیه که همچین خبری بشنویم

  خودسوزی معلم آموزش و پرورش مقابل وزارت

 6. من یک معلم هستم تا کی باید این حقارت رو تحمل کنم .چرا مسولان کاری نمیکنند .چرا به شان معلم توجه نميشه .واقعاً زندگی برای ما سخت شده

 7. معلمی از ابادان هستم دست همکاران عزیز به خاطر این اعتراضات واعتصاب درد نکنه .از اینکه جور همه همکاران رو میکشید وخود را به خطر می اندازید .ممنونم .خدا قوت .کاشکی بقیه شهرها هم ادامه بدهند.

 8. خداحفظشون کنه

 9. غیرتی پیدا شد . بازم غنیمته !