سرخط خبرها
خانه / معلمان / تیر اندازی یک دانش آموز در روستای اسفرجان شهرضا برای تهدید معلم
تیر اندازی یک دانش آموز در روستای اسفرجان شهرضا برای تهدید معلم

تیر اندازی یک دانش آموز در روستای اسفرجان شهرضا برای تهدید معلم

حقوق معلم و کارگر-اسماعیل عبدی:

یکی از اعضای هیات موسس کانون صنفی معلمان شهرضا طی تماسی تلفنی از حادثه ی تاسف برانگیز آوردن اسلحه و تیراندازی یک دانش آموز کلاس هفتمی برای تهدید معلمش خبر داد.

ماجرا اینگونه بوده است:

دانش آموز سجاد میر صادقی دانش آموز کلاس هفتم مدرسه روستای اسفرجان شهرضا وقتی با ممانعت معلمش از تقلب روبرو می شود مدرسه را ترک کرده و پس از مدتی با یک اسلحه شکاری به مدرسه بر می گردد و پس از پرتاب تیر هوایی و رجزخوانی متواری می شود.

آقای ستاری معلم علوم مدرسه ی روستای اسفرجان که مورد تهدید قرار گرفته در این رابطه به دوستانش گفته خانواده ی این دانش آموز از ناراحتی روحی و روانی فرزندانشان به عنوان عامل اصلی این عمل نام برده اند.

لازم به ذکر است که پس از اطلاع رسانی مسئولان مدرسه به نیروهای انتظامی، با اقدام پلیس 110 ؛ این دانش آموز را با دو قبضه اسلحه شکاری دستگیر کرده است.

 

یک نظر

  1. با عرض سلام خدمت همکاران فرهنگی
    خبر تاسف باری را که مطالعه کردم بسیار ناراحت شدم. به همکار فرهنگی توصیه می کنم به جای ناراحتی روحی موضوع را به طور قانونی در محافل رسمی(البته آنجا نیز انتظار احقاق حق رانداشته باشد) پیگیری نماید و از حق خود کوتاه نیاید و عجز و ناله های خانواده بی مسئولیت و بی فرهنگ هم اعتنایی نکند با تشکر