سرخط خبرها
خانه / بازنشستگان / ثبت نام وام 2میلیونی برای بازنشستگان
ثبت نام وام 2میلیونی برای بازنشستگان

ثبت نام وام 2میلیونی برای بازنشستگان

      به گزارش اخبار20 به نقل از اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، مديرعامل صندوق بازنشستگي کشوري  درحاشيه مراسم آغاز ساخت خانه اميد شهرستان آران و بيدگل کاشان در روز چهارشنبه 12 شهریور گفت: در پي تأکيد وزير محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعي مبني بر ارائه تسهيلات بانکي و حمايت مالي از بازنشستگان، اين فرصت تا چهارم مهرماه براي تمام بازنشستگان واجد شرايط فراهم شده تا با ثبت‌نام در سامانه الکترونيکي صندوق بازنشستگي کشوري، درخواست وام کنند.

      ايراندخت عطاريان افزود: مبلغ وام 2ميليون توماني با کارمزد چهار درصد و در اقساط 36 ماهه است و در مقايسه با سال‌هاي قبل 2 برابر افزايش دارد. مدير عامل صندوق بازنشستگي کشوري همچنين با اشاره به پرداخت کامل مطالبات بازنشستگان کشوري در هفته دولت افزود: همزمان با دهه کرامت و هفته دولت، هزار و 830 ميليارد تومان مطالبات معوقه بازنشستگان پرداخت شد.

مهلت ثبت نام 1393/07/04

جهت ثبت نام وام ضروری به لینک زیر مراجعه نمایید.

یک نظر

  1. اسماعیل حیدری

    سلام
    چند بار برای وام ثبت نام کرده ام ولی فایدهای نداشته و جواب این است که شما برنده نشده اید عزیزان برای خودتان جای سئوال نیست که این 2 تومن ارزش این همه دویدن را دارد؟ امیدوارم صداقت معیار عمل باشد وای از روزی که پرده بر افتد