سرخط خبرها
خانه / معلمان / جست‌وجو برای یافتن پیکر کاظم صفرزاده، معلم لرستانی بی نتیجه ماند
جست‌وجو برای یافتن پیکر کاظم صفرزاده، معلم لرستانی بی نتیجه ماند

جست‌وجو برای یافتن پیکر کاظم صفرزاده، معلم لرستانی بی نتیجه ماند

به گزارش فرجام به نقل از شرق، در سیلاب اخیر لرستان پنج‌سرنشین دوخودرو پژو و پراید از روی پل شورآب به درون رودخانه سقوط کردند که اجساد سه‌نفر از آنها پیدا شد اما از پیکر کاظم صفرزاده، مدیر مجتمع شبانه‌روزی ویسیان خرم‌آباد و یحیی جهانگیری، راننده خودرو پراید اثری به‌دست نیامد.

 

سرنشینان خودرو پژو در این حادثه، مدیر مجتمع شبانه‌روزی ویسیان و سه‌دانش‌آموز این مجتمع عشایری بودند که اجساد سه‌جنازه دانش‌آموزان پیدا شده است. رضا آریایی، مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان، گفت: «برای پیداکردن دوجنازه باقیمانده هرآنچه بلد بودیم، انجام دادیم. صدهانفر از اهالی روستاهای مسیر به کمک آمدند. معلمان آموزش‌وپرورش پای کار بودند، نیروهای هلال‌احمر تیم‌های جست‌وجو را اعزام کردند ولی نتیجه‌ای نداشت.

 

گفته می‌شود یکی از دانش‌آموزان مجتمع شبانه‌روزی ویسیان روز حادثه از تخت سقوط کرد و از ناحیه پا مصدوم شد که مدیر این مجتمع به‌وسیله خودرو سواری پژو خودش و با کمک دودانش‌آموز دیگر وی را به مرکز درمانی ویسیان منتقل کرد اما به‌دلیل نبود امکانات و نبود آمبولانس، این معلم لرستانی تصمیم گرفت دانش‌آموز مصدوم را برای درمان به خرم‌آباد برساند که در مسیر حادثه به‌دلیل ارتفاع پایین پل شورآب و بالاآمدن آب از روی آن، دچار حادثه شدند.