سرخط خبرها
خانه / معلمان / حضور تعدادی از معلمان درمنزل همکار بیمار برای تقدیر از حضورش درتجمع هفدهم اردیبهشت
حضور تعدادی از معلمان درمنزل همکار بیمار برای تقدیر از حضورش درتجمع هفدهم اردیبهشت

حضور تعدادی از معلمان درمنزل همکار بیمار برای تقدیر از حضورش درتجمع هفدهم اردیبهشت

تعدادی از معلمان تهرانی، امروز جمعه در منزل همکار بیمار خانم الماسی حضور یافتند و با اهدا شاخه گل و لوح تقدیر ،قدر دانی خود را نسبت به حضور ایشان در تجمع هفدهم اردیبهشت ابراز کردند.فائزه الماسی اموزگار مدارس تهران است که باوجود بیماری ام اس ومشکلات جسمانی در تجمع هفدهم اردیبهشت حضور داشت و عکسهای ایشان که به همراهی همسرشان درتجمع حضور داشتند مورد توجه همکاران در صفحات مجازی قرار گرفت.حضور همکاران در خانه همکار بیمارشان نشانه ای است از توجه خاص معلمان به فعالیت صنفی وپیگیری خواسته های به حق .خانم الماسی ضمن تشکر از حضور همکاران برای تقدیر از ایشان پیگیری خواسته های صنفی را از وظایف همه معلمان خوانده وحضورش را صرفا انجام وظیفه ای در راستای همراهی جنبش نوپای معلمان دانست.

تصویر زیر، لوح تقدیری است که معلمان تهیه کرده وتقدیم خانم الماسی کردند .لوح مزین به عکس ایشان و معلمان زندانی بداقی و باقری وهاشمی است.

 

loh

 

almasi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 نظر

  1. از اقدام جدید کانون چه خبر؟نکنه کانون هم اونوری شده؟؟سایت کانون صنفی معلمان هم که براحتی دوباره باز شده.؟؟؟ولی بیانیه ای ندارد.؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. با سلام از اقدام بعدی کانون چه خبر ؟ چرا اقدامی صورت نمیگیره ؟ مثل اینکه همکاران سرد شدن …..

  3. افرین بر همکارمان خانم الماسی برای شما ارزوی سلامتی دارم و متاسفم برای همکارانی که در کمال صحت و سلامت و فقط بخاطر ترس در تجمعات حاضر نمیشن حضور خانم الماسی الگوست. درود من از دزفول – استان خوزستان تقدیم شما

  4. اسداله نصیری

    درود بر شرف و غیرت خانم الماسی .با آرزوی سلامتی و بهروزی