سرخط خبرها
خانه / معلمان / دو روز دیگر منتظر آزادی رسول بداقی هستیم
دو روز دیگر منتظر آزادی رسول بداقی هستیم

دو روز دیگر منتظر آزادی رسول بداقی هستیم

حقوق معلم و کارگر
سیزدهم مرداد ماه 94 (دو روز دیگر) رسول بداقی بعداز تحمل شش سال زندان، دوران حبسش به پایان خواهد رسید و ما منتظر آزادیش هستیم.

رسول بداقی که در مدت شش سال گذشته حتی یک ساعت مرخصی نداشته، از شهریور ماه 1388 در زندان های اوین و رجایی شهر زندانی بوده است. درپی زندانی شدن، حبس او توسط مقامات غیبت غیر موجه تلقی گشته و به دلیل همین غیبت، او از آموزش و پرورش اخراج گردیده و حقوق وی نیز قطع شد.
همسر و سه دختر رسول بداقی که در این مدت تمام سختی های دوری همسر و پدر را سرافرازانه تحمل کرده اند، چند روز آینده را برای دیدن رسول ثانیه شماری میکنند.
دوقولوهای رسول ( ستایش و شکیبا) که از دوسالگی طعم آغوش پدر را نچشیده اند بیش از هر کسی بیقرار دیدار پدرشان هستند.

4 نظر

 1. اسداله نصیری

  پای منبر خیلی از همین قضاتی که برای همکاران ما رای صادر می کنند شنیدیم که علی (ع) سفارش کرد از شیری که برایش می آورند به قاتلش هم بدهند!
  چطور می توانیم ادعای حکومت علی گونه داشته باشیم و این چنین ظلمی را نسبت به همکاران محترم فرهنگی در جامعه شاهد باشیم… به راستی اگر علی بود با رسول و اسماعیل و … این چنین برخورد می کرد؟!

 2. ظلمی که درحق این همکار عزیز شده قابل درک نیست
  من واقعا شرم میکنم و ناراحتم
  ولی از دست ما جز دعا برنمیاد
  روزی به اعتراض اگر میسر بشه هم که بودیم و هستیم
  خدا صبرشان بدهد

 3. متاسفانه قاچاقچیان موادمخدربه حبس ابدی یا15سال به بالا محکوم می شوند ولی در 22بهمن این مدت زندانی به 3الی5سال کم می کنتد ولی این فرهنگی که درواقع خدمت گزارواقعی جامعه است به6سال محکوم می شود وهمه آنها را حتی یک روزکم ننی کنندبایدبکشد.دیگه پیشرفت کجاحاصل می شود

 4. هفت ماه است که مطلع شدم که از سال ۸۸ همکاران را زندانی کرده اند و از اینکه نتوانستم به اندازه خودم کمکی کنم شرمسارم رسول جان