سرخط خبرها
خانه / معلمان / راه اندازی دفتر کانون صنفی معلمان در رباط کریم
راه اندازی دفتر کانون صنفی معلمان در رباط کریم

راه اندازی دفتر کانون صنفی معلمان در رباط کریم

روز دوشنبه 19 خرداد 93 با حضور اسماعیل عبدی (دبیرکل کانون صنفی معلمان) و عباس معارفی زنجانی(مسئول کمیته بازنشستگان کانون صنفی معلمان)، نشست راه اندازی دفتر کانون صنفی معلمان در شهرستان رباط کریم برگزار شد.
در این نشست همکاران حاضر در جلسه آقایان رضا سنجابی، علی رضایی و اسماعیل رسولخانی را به عنوان نمایندگان کانون صنفی معلمان در شهرستان رباط کریم بر گزیدند و این گروه سه نفره از آقای عبدی حکم فعالیت دفتر کانون صنفی معلمان در رباط کریم رادریافت کردند.
بدیهی است تمام فعالیت های این کانون در چارچوب اساسنامه ی کانون صنفی معلمان مورد تایید وزارت کشور انجام خواهد شد و پس از مراحل قانونی، رسیدن افراد به حد نصاب و ارائه ی درخواست، با حضور هیات رییسه کانون صنفی معلمان در رباط کریم، اعضای هیات مدیره این کانون انتخاب و دفتر کانون به شعبه ارتقا خواهد یافت.

8 نظر

 1. سپهر احمدخانی

  اقا عبدی ارزوی تندرستی از طرف کل بچه های 107 ناصری منش اسلامشهر

 2. سلام؛
  لطفاً جهت مطالعه بیشتر درباره مسائل آموزش و پرورش و مشکلات و حقوق معلمان و وضعیت مدارس ایران و … به وبلاگ asadi21.blogfa.com مراجعه کنید و همچنین این وبلاگ را جزو لینک های سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.

 3. سلام
  آیا این امکان وجود دارد که یک سایت مشترک صنف معلمان ایجاد کرده و معرفی کنید تا همه معلمان کشور بتوانند به آن دسترسی داشته و همکاری کنند

 4. با سلام
  امیدوارم که با تشکیل هماهنگ این صنوف در کل کشور یک هماهنگی برای حمایت از معلمان و فرهنگیان بوجود اید

 5. با سلام و درود بیکران … انشالله ب امید حق

 6. محمد رضا سنجابی

  با سلام و درود و سپاس از همکاران و اعضاء محترم کانون صنفی معلمان و تشکر از حضور سبز آقایان استاد معارفی و آقای عبدی عزیز در شهر رباط کریم، انشا الله بتوانیم به همت معلمان عزیز حس مطالبه گری را در میان خود و مردم جامعه به عنوان یک حق مسلم نهادینه کنیم
  “دوست دارد یار این آآشفتگی//کوشش بیهوده به از هفتگی”

  • با درود به رضا سنجابی عزیز
   امیدوارم شعبه ی کانون صنفی معلمان در رباط کریم با حضور افراد فرهیخته ای چون شما موفق باشد.