سرخط خبرها
خانه / معلمان / سایت کانون صنفی معلمان فیلتر شد
سایت کانون صنفی معلمان فیلتر شد

سایت کانون صنفی معلمان فیلتر شد

حقوق معلم و کارگر

   کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه با ترکیبی متشکل از تعداد بیشتری از نمایندگان دولت تدبیر و امید و برخی از نیروهای امنیتی سایت کانون صنفی معلمان را فیلتر کرد.

این در حالی است که کانون صنفی معلمان طی نامه هایی رسما از وزارت کشور و استانداری خواسته است تا مجوز لازم را برای برگزاری یک تجمع مسالمت آمیز مقابل پارلمان را برای دهم اسفند صادر نماید و این درخواست با استقبال بی نظیر فرهنگیان کشور مواجه شده است.

5 نظر

 1. این کارها راه به جایی نمی برد-صدای حق طلبی شان به ما میرسد-همه ما سایت وخبر هستیم.

 2. الملک یبقی مع الکفر لا یبقی مع الظلم ؟
  لا معاش له لا معاد له
  به لیست ، بوسنی ، گینه بیسائو ، سودان ، غزه ، عراق ، لیبی و اردن و یمن هم اضافه شد .
  و این یعنی بالا رفتن فساد و فحشاء داخلی ، کاش آیت الله دیر به خودشان نیایند که شاه هم فکر کرد گارد جاویدان و .. میتونن کاری کنن که نتونستن و تهش به زرشک ختم شد .

 3. ترس از اعتراض یعنی ظلم به خود

 4. احتمالا اشتباه می کنید دولت تدبیر وامید مارا نا امید نمی سازد این دست دشمن در پرده است که می خواهد بین ما وحاکمان عادل و داد گستر فاصله ایجاد کند دو لت و نظام می دانند که اعتراض ما مسالمت آمیز است و البته که تره ای هم براش خرد نمی کنند شما اجتماع و اعتراض کنید نگران نباشید سکوت آقایان نشانه ی رضایت است اگر حالا به حقمان نرسیم دیگر باخته ایم

 5. مازیار گیلانی نزاد

  کاش دوستان عنایت می کردند و این فیلترینگ را که سندیکای ما به اطلاع دوستان کانون صنفی رسانده بود و در این مورد اطلاعیه هم صادر کرد قبل از خود کانون صنفی را هم پوشش می داد. نمی دانم چه بر سر ما آمده که حتا این کمترین اتحاد را هم نمی خواهیم ببینیم.
  شاید هم ما بی خودی تلاش برای اتحاد می کنیم.
  سرفراز باشید.