سرخط خبرها
خانه / دانش آموزان / شوق زیستن دانش آموز سرطانی با تلاش معلمان پاکدشتی
شوق زیستن دانش آموز سرطانی با تلاش معلمان پاکدشتی

شوق زیستن دانش آموز سرطانی با تلاش معلمان پاکدشتی

معلمان دبستان فتح شهرستان پاکدشت، با القای روحیه مثبت، امید به زندگی و شوق زیستن را در قلب دانش آموز سرطانی احیا کردند.


والدین دانش آموز محمد نصری، جهت تقدیر از دلسوزی های معلمان فرزندشان به دبستان فتح روستای حمامک شهرستان پاکدشت رفتند و در این باره گفتند: حمایت های روانی و روحی دو نفر از معلمان، فرزندشان را از بیماری سرطان نجات داده است.

غلامعلی خانی، رئیس اداره آموزش و پرورش پاکدشت، ضمن ابراز خشنودی از بهبودی دانش آموز محمد نصری، ضمن حضور در دبستان فتح واقع در روستای حمامک از توابع شهرستان پاکدشت، اظهار کرد: طبق فرمایش امام علی(ع) سودمندترین و نافذترین افراد کسانی هستند که منفعت و خیرشان برای دیگران بیشتر است.

خانی در ادامه افزود: معلم یعنی از خودگذشتگی، یعنی محبت و کسی که در کسوت معلمی باشد؛ از خودگذشتگی را به منصه ی ظهور رسانده و از مرز خستگی ها هم گذشته است و بی شک خیر و سوددهی آنان هدایت و نجات انسان ها از تاریکی ها به روشنایی و نور، رهنمون شدن از از سعادت به شقاوت است.

وی تصریح کرد: دانش آموز نصری، در مدت بیماری با پشتکار و تلاش بی وقفه سعی در کسب تحصیل و غلبه بر بیماری را داشت که به حمدالله این مهم حاصل شد. و بنده بنابر وظیفه، از خانم فاطمه کسمایی و آقای مهدی شعبانی کمال تقدیر و تشکر را دارم.

پدر دانش آموز نصری نیز در ادامه ضمن تشکر از معلمان دلسوز گفت: پزشکان بیمارستان محک، بیماری فرزندم را بدخیم گزارش کردند ولی آقای شعبانی و خانم کسمایی با القای روحیه مثبت، شور و نشاط تازه ای در فرزندم ایجاد کردند و او را برای مبارزه و شکست بیماری آماه ساختند.

مادر محمد نصری نیز در ادامه با بغض و عواطف مادرانه خود گفت: ما مدیون این دو معلم عزیز و فداکار هستیم و همیشه دعای خیرمان بدرقه راهشان خواهد بود.

در ادامه این نشست صمیمی، معلم دلسوز، مهدی شعبانی اظهار کرد: همیشه از خدا خواسته ام برای نزدیکی به خود یاری ام دهد؛ و ما هر کاری که کرده ایم، بنا بر وظیفه انسانی و دینی بوده است.

فاطمه کسمایی، دیگر معلم فداکار نیز عنوان کرد: همین که لبخند بر لبان محمد و والدینش جاریست؛ برای من یک دنیا ارزش دارد و خدا را شاکرم که شاهد این لحظه هستم.

منبع: پاکدشتی ها