سرخط خبرها
خانه / معلمان / مراسم تشییع پیکر محسن خشخاشی و اعلام عزای عمومی
مراسم تشییع پیکر محسن خشخاشی و اعلام عزای عمومی

مراسم تشییع پیکر محسن خشخاشی و اعلام عزای عمومی

      حقوق معلم و کارگر ضمن عرض تسلیت به خانواده داغدار محسن خشخاشی دبیر فیزیک دبیرستان های بروجرد و وابستگان این معلم وارسته، از همه ی عزیزان دعوت می کند تا در مراسم تشییع ایشان شرکت نموده و تسلای دل بازماندگان باشند.

     پیامک رسیده در مورد مراسم تشییع جنازه محسن خشخاشی :

      این مراسم فردا (دوشنبه) ساعت 9 صبح از مقابل اداره آموزش و پرورش بروجرد بر گزار می شود. دوشنبه عزای عمومی اعلام شد و مدارس تعطیل می باشد.

 

7 نظر

 1. برخورد و حمایت مسیولین منو از ادامه کارم ناامیدو دلسرد کرده

 2. پلیس مفتدر و مردمی بروجرد، مردم را با برخوردهای ناروا، متفرق کرد و جنازه را بدون اطلاع مردم به گورستان فرستاد. انگار که خشخاشی مظلوم ما، مورد غضب پلیس هم قرار گرفت. جای تاسف است!!!!

 3. ما معلمان دیگر شهر ها مانند معلمان لرستان دراعتراض به سیستم اموزشی که فقط نمره میخواهد و امار و دانش اموز محوری را ارج میگذارد ،در این نوبت نمرات تمام دانش اموزان را بدون استثنا ۲۰ میدهیم .به همکارانتان هم اطلاع رسانی کنید.

 4. ایرج نجف ابادی

  عدالت مرده است سکوت بزرگترین خطر در این رابطه است نا امنی برای معلمان از وقتی ایجاد شد که معلمان سکوت را که نشانه ترس از رژیم دانستند و رژیم هم سسترین وزیران را در مصدر کار اموزش قرار داد و دانش اموز محوری اساس اموزش قرار گرفت تا مدیران به علت نیاز مالی مدرسه از خانواده ها پول های هنگفتی را می گیرد مجبور است به جای حمایت از معلمان حمایت از دانش اموزان نماید معلمی مرد دانش اندوزی مرد پول بده نمره بگیر قدرت داشته باش یا وابسته به قدرت باش تا بدون امتحان بورسیه شوی

 5. با عرض تسلیت به مناسبت شهادت معلم بزرگوار شهید خشخاشی به تمامی جامعه علمی معلمان ایران.

  از مسئولین امر خواستار رسیدگی علمی به این مسئله هستیم.

  و خواستار اعلام عزای عمومی برای جامعه معلمان هستیم. بی شک این مصیبت بزرگی برای اجتماع علمی فرهنگیان ایران است.

  • ما مصیبت های زیادی تاکنون دیده ایم بی احترامی به معلم در سالهای اخیر به گونه ای است که اگر در گوشهای از کشور دانش آموزی تنبه شود در رسانه ها در بوق وکرنا می شود اما مرگ معلم وکشتن او بوسیله دانش اموز از هیچ کس صدایی در نمی اید جای تاسف است وزیری که چند سال سابقه کار در این وزرارت خانه را دارد هیچ اقدام مثبتی برای ما انجام نداده وتازه مشکلات بیشتری را ایجاد کرده افزایش تعداد دانش اموزان هر کلاس عدم پرداخت حق التدریس وبی نظمی در سازماندهی تقلیل ها و……چه باید گفت که نباید انتظاری بیش از این داشت ….هنوز خدا پدر حاج بابایی را بیا مرزد