سرخط خبرها
خانه / معلمان / مرگ دردناک معلم باردار سر کلاس درس
مرگ دردناک معلم باردار سر کلاس درس

مرگ دردناک معلم باردار سر کلاس درس

در بین معلمان هستند افرادی که آموزش دانش آموزان برایشان از اهمیت فراوانی برخوردار است. آنها حتی در سخت ترین شرایط سر کلاس حاضر می شوند و به امر اموزش و پرورش می پردازند. حکایت خانم معلم 35 ساله به نام کاترین موستون است که علیرغم بارداری سر کلاس درس حاضر شد. او تا چند هفته مانده به زایمان از تدریس دست نکشید اما وظیفه شناسی بیش از حد او عاقبت جان او و فرزندش را گرفت. خانم کاترین سه هفته مانده به زایمانش در حال تدریس در مدرسه میدلتون تکنولوژی  بود که ناگهان حالش به هم خورد و وسط کلاس غش کرد.

آمبولانس فورا رسید و او را به بیمارستان اعزام نمودند اما از بدشانسی او فرزند داخل رحم می چرخد و منجر به خونریزی شدید داخلی می گردد. به گفته پزشکان خطرناک ترین وضعیت برای مادر باردار زمانی است که روزهای پایانی زایمان نوزاد در داخل رحم بچرخد. این اتفاق نادر برای خانم موستون رخ داده بود. نوزاد داخل رحم فوت کرد و تلاش پزشکان برای نجات خانم بی نتیجه بود و او هم بر اثر خونریزی شدید داخلی و پاره شدن جفتش درگذشت.  پزشکان بیمارستان علت مرگ را ایست قلبی ذکر نمودند.

شوهر خانم, آقای مت 38 ساله می گوید تراژدی وحشتناکی رخ داد. دختر سه ساله ام اسلا هنوز برایش خیلی سخت است که با موضوع مرگ مادرش کنار بیاید. ما همگی آماده به دنیا امدن فرزند جدیدمان بودیم. خانم از بارداری خود خیلی هیجان زده بود اما عشق بیش از حد او به شغلش عاقبت جان او را گرفت. مسئولین مدرسه ضمن عرض تسلیت به خانواده کاترین او را معلمی فوق العاده می نامند که از جان و دل در امر تدریس و اموزش دانش اموزان می کوشید.

نقل از: روزگارنو

یک نظر

  1. خیلی غم انگیز است. ایشان یک انسان و یک معلم واقعی بوده اند. روحش شاد .