سرخط خبرها
خانه / کارگران / مرگ دو کارگر سیمبان در جاده اورامان مریوان براثر ریزش بهمن
مرگ دو کارگر سیمبان در جاده اورامان مریوان براثر ریزش بهمن

مرگ دو کارگر سیمبان در جاده اورامان مریوان براثر ریزش بهمن

به گزارش حقوق معلم و کارگر، ریزش بهمن در جاده  اورامان مریوان جان دو سیمبان اداره برق را گرفت.
صبح روز دوشنبه 11 بهمن داریوش شکری و پیام محمدی، دو سیمبان ۲۲ و ۲۳ ساله اهل روستای چشمیدر از توابع سروآباد و از نیروهای شرکت پیمانکار روستایی اداره برق شهرستان سروآباد؛ برای انجام عملیات و رفع مشکل برق رسانی به منطقه اورامان اعزام شده بودند که در راه گرفتار بهمن شدند و جان باختند.
عملیات امداد و نجات نیروهای امدادی نتوانست مانع از مرگ این دو سیمبانی شود که ساعت ها زیر بهمن در ماشین خود به دام افتاده بودند.

وقوع برف و کولاک در روزهای آعازین هفته منطقه اورامان و مریوان را با مشکلات بسیاری مواجه کرد و بهمن گیر بودن جاده ی مواصلاتی این منطقه در سالیان گذشته نیز جان بسیاری از هموطنان را در این منطقه گرفته است.

فرماندار سروآباد در همین رابطه به دیگر رسانه ها گفت: دو سیمبان در گردنه ژالانه که مشغول تعمیر برق بودند، به علت سقوط بهمن جان خود را از دست دادند.

علی مفاخری  اظهار کرد: 2 سیمبان که به صورت پیمانکاری با اداره برق سروآباد کار می ‌کردند، در گردنه ژالانه جان خود را از دست دادند.

وی افزود: با توجه به بارش شدید برف در سروآباد، برق اورامان دچار مشکل شده بود و سیمبانان مشغول تعمیر برق در مسیر سروآباد به اورامان بودند که در گردنه ژالانه به علت سقوط بهمن جان خود را از دست دادند.

گزارش: اسکندرلطفی