سرخط خبرها
خانه / بازنشستگان / نامه رسیده از یک معلم بازنشسته
نامه رسیده از یک معلم بازنشسته

نامه رسیده از یک معلم بازنشسته

متن زیر از طرف یک معلم بازنشسته به حقوق معلم و کارگر ارسال شده است:

سلام من یک معلم هستم و بعد از سی و دو سال خدمت آموزشی در مدارس حکم باز نشستگی خود را گرفتم و متوجه شدم رتبه عالی خود را که در اثر سعی و تلاش به دست آورده ام در حکم جدید از دست داده ام و حقوقم حدود سیصد هزار تومان کم شده است در حالی که قیمت نان سی درصد گران شده است. این مزد سعی و تلاش یک معلم خسته و مریض است. من سرطان هم دارم. در حالی که دائم از حقوق ملت های تحت ستم سخن می رانیم خود با ملتمان این گونه رفتار می کنیم! واقعا انسان می ماند که چه چیز را باور کند؟ دم خروس را یا قسم حضرت عباس را؟!

                                                        باز نشسته مقطع متوسطه دوم، منطقه پنج تهران

9 نظر

 1. جواب فرهنگيان رادر روزنامه همشهري با آن كاريكاتور دادند.هيچ صدايي از كسي در نيومد

 2. امام زمان مدد از این همه بی عدالتی خسته شده ایم

  • معلم عزيز كه اين نامه رانوشتي خداوند راقسم مي دهم كه توراشفا دهد .بپاس 30سال خدمت صبورانه

 3. ای همکار عزیز بازنشسته به خدا قسم برای بیماریت گریه کردم حداقل نگذار بچه هایت در این سیستم معلم شوند تا انها هم مثل ما سرطان نگیرند این پاداش معلم است که 32 سال خدمت می کند لعنت به خودم که معلم شدم

 4. مهدی علیزاده

  دردولت a اعتراض کردیم،گفتند شما ازطرف گروه b شیرشده اید،ابزار دست آنهایید.حقمان را گرفتیم.بقیه بی زحمت به این حق رسیدند. حال که دوباره ضایع شدن حقوق مادی ومعنویمان رامی بینیم.بالعکس.من شما همکار خودم را به اعتراض صنفی در روز دهم بدون گرایش به چپ یا راست دعوت می کنم.باشد که فرزندان ما درسها بگیرند.وهمکاران ما بهره ها.حق گرفتنی است نه دادنی.علی(ع)

 5. شما که ظاهرا در صدد بازتاب دردهای اقشار زحمتکش ودرد مند جامعه هستید

  پس چرا در عرصه های مجازی،بطور جدی وگسترده حضور ندارید؟

 6. سلام همکاردردمنداینان دانسته خیانت می کنندبه وضوح دست سیاه صهیونیصم درکاراست اینان درتمام دستاینگاههای این نظام رخنه کرده وآشکآراکمر به نابودی این مردم بسته اندمن مانده ام چراخواص حرفی نمی زنند میترسم خدای ناکرده..

 7. به نظر من قسم حضرت عباس قبول کن

 8. به هنگام سخن ورد زبانیم به هنگام عمل ما نردبانیم .