سرخط خبرها
خانه / معلمان / نامه یک معلم یزدی به وزیر بهداشت
نامه یک معلم یزدی به وزیر بهداشت

نامه یک معلم یزدی به وزیر بهداشت

نامه یک معلم یزدی به دکتر هاشمی وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی

جناب آقای دکتر هاشمی، وزیر بهداشت و درمان کشور؛

با سلام و عرض ادب و احترام

تعجب نکنید که وزیر ما فرهنگیان دکتر””فانی”” است. ایشان فراموش کرده اند که وظیفه یک وزیردرقبال کارکنان تحت امرش چیست من به نمایندگی از جمعیت میلیونی فرهنگیان کشوراین نامه به شما می‌نویسم تا در جلسه بعدی هیئت دولت کنار وزیر ما نشسته واز میکروفن ایشان و بجای ایشان درددل مافرهپگیان را به دولت و شخص ریس جمهور والبته دکترفانی برسانید!

 

انشالله ازاین به بعد دربازدیدهایتان سری هم به مدارس وادارات آموزش وپرورش هم بزنید و در مصاحبه های رادیو تلویزیونی و مطبوعاتی  تان مشکلات ماراهم مطرح کنید.

لطفا و حتما به احترام۱۲سال تحصیل زیر دست معلمان فراموش شده ایران این کارها را انجام دهید.

جناب دکتر بیمه طلایی فرهنگیان پشیزی نمی ارزدو باری به بارمعیشتی ما اضافه کرده است.جناب وزیر مشکل ما فرهنگیان را فقط در یک جمله کوتاه مطرح کنید.

حقوق مابرای ده روز کافی است و۲۰روزبعدی رابافلاکت وبعضا شغل های دور از شان  معلم می گذرانیم.

جناب هاشمی واقعا نمیدانم در کدام کشور وکدام مدرسه دوره ابندایی را شروع کردی کجا دیپلم گرفتی.

اما خوب میدانم هرکجابوده اید درایت ومدیریتی که امروز ازشمامی بینیم قطعا درصد زیادی از آنراخود شماهم نتیجه تلاشهاوزحمات معلمان خود می دانید.

امابازنمی دانم چراهمه مدیران کشور ازمجلسی ها وزرا و شخص رییس جمهور، زحمات معلمان خود رافراموش میکنند و حاضرنیستند حداقل با آنها رفتاری مانندسایرکارکنان دولت داشته باشند.

حال که شمادراین مدت اندک اینهمه تحول در نظام سلامت کشورایجادکرده اید ودرتمام برنامه های خبری شاهد تلاش شما برای رفع مشکلات وزراتخانه بهداشت هستیم برآن شدم ابن شکوه نامه را خدمت شما بنویسم شاید انشالله دیگروزرای محترم وخصوصادکترفانی نیزبه تبعیت از شما پیگیر مشکلات وزارتخانه هایشان باشند.

هدیه معلم به افراد کوشا نمره ۲۰ می باشد که با احترام این نمره را درکارنامه شما ثبت می کنم ودر کارنامه جناب فانی نمره ۹/۵ راثبت می کنم که خودشان اگر معلمی کرده باشند معنایش را می دانند.

با احترام – جمعیت معلمان ایران زمین

به امید اندیشیدن تدبیری برای ساختن کلید بازکننده قفل های زنگ زده آموزش کشور

60 نظر

 1. با سلام با اینکه دیوان عدالت اداری امتیاز فوق العاده شغل فرهنگیان را با توجه به مدرک تحصیلی 800 تا 2000 تعیین کرده اما در احکام جدید برای بعضی همکاران 800 و برخی دیگر 1300 را در نظر گرفتند که این تخلف از قانون است اینها حتی به نظر دیوان عدالت اداری هم اهمیت نمیدن و این جای تاسف دارد دیوان محترم ورود کند .

 2. با سلام با توجه به تصویب رتبه بندی و افزایش حدودا 15 درصدی برای بسیاری از فرهنگیان خوش بینانه 100 هزار تومان به حقوق ما افزوده میشود ان هم از مهر ماه بیش از این توهین قابل تحمل نیست ، همکاران برای تعطیلی کلاسها و تحریم امتحانات نوبت دوم آماده باشید ان دسته از همکارانی که تردید دارند را نیز قانع کنید در این حرکت سهیم باشند

 3. قاسمی فریمانی

  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی همکاران ارجمندو دردمندم . همکار عزیز آقای دکتر قاضی زاده هاشمی فرزند همین آبادیست
  او فرزند فریمان است همشهری استاد علامه شهید مرتضی مطهری . آری اوهمانند ماو از جنس مردم همین کشور است
  همکار عزیز وقتی مجلس در راس امور!!!!!وزرای توانمند را از دم تیغ عدم رای اعتماد می گذراند دیگر چه توقعی می توان داشت
  که به فکر من و تو باشد . آنان به این نامه و هزاران نامه مانند این جز ریشخندی نخواهند زد چرا هیچگاه سواره از چیاده و سیر از گرسنه خبر نداشته و نخواهد داشت …………..