سرخط خبرها
خانه / کارگران / پیام یک کارگر از شرکت موتوژن
پیام یک کارگر از شرکت موتوژن

پیام یک کارگر از شرکت موتوژن

سلام . من یکی از کارکنان شرکت موتوژن هستم ، نمی دونم چیزی در مورد اعتصاب کارگران این شرکت شنیدید یا نه، ولی من فکر کردم بهتر باشه در این مورد،  برای خبرگزاری ها یک مطالبی ارسال کنم.

نزدیک به یکی دو ماه هست که کارکنان و بعضی از مدیران، با مدیران ارشد موتوژن  بر سر میزان حقوق و همینطور رعایت نشدن مواردی از قانون کار بحث میکنیم ، تا اینکه از تاریخ 93.11.13 بعضی از بخش ها کلا اعتصاب کردند. یکی از مدیران هم که از کارگران حمایت شدیدی میکرد از طرف مدیران ارشد و حراست خیلی مورد اذیت قرار گرفته و مارک های مسخره ای هر رو بهش میچسبانند تا بتونن دلایل برخوردشون با این مدیر را موجه نشان بدهند.

اما موضوع مورد نظر من اینکه مدیران ارشد شرکت موتوژن و همینطور مدیران شرکت قدیر سپاه که کارخانه های زیادی  مثل موتوژن رو در اختیار دارن به این دلیل هیچ نرمشی در مقابل اعتراضات نشان نمی دهند  که ، میترسند کارگران فکر کنند اعتراضشون جواب داده و به همین خاطر حاضرند هزینه های زیادی برای کنترل اعتراضات و مسائل حراستی بکنند ولی این پول به جیب کارگر نره، چون این طوری فکر میکنه اعتراضش نتیجه داده.

 

البته باید این رو هم گفت که موتوژن به علت استراتژی بودن محصولش در داخل کشور و نبود رقیب های جدید در سال مالی جاری دورو بر 60 میلیارد در آمد داشته که نسبت به سال قبلش 3 برابر شده و این نشانه مثبت هست که نمیشه آن را نادیده گرفت، اما موضوع اینجاست چرا وقتی در آمد شرکتی 3 برابر میشه حقوق کارکنانش 7 درصد افزایش پیدا میکنه؟ اونم با هزار منت ، تا کی باید این پول ها، بجای رفاه مردم، برای پیشبرد اهداف پوچ و بی ارزش خرج بشه؟ و سوال آخر اینکه چرا وقتی مردم اعتراضی میکنن  تصمیم میگیرند دیکتاتورانه تر از قبل رفتار کنند؟؟؟

 

2 نظر

  1. سلام من فيلمي از مدير عامل و حالات غير عادي او بعد از مستي دارم لطفا إيميل بدهيد تا پخش شود.

  2. من هم یکی از کارگران موتوژن هستم لطفا با این شایعات و مطالب کذب و دروغ زحمات کارگران این شرکت را زیر سوال نبرید.
    اینگونه شایعات از طرف رقبای موتوژن جهت اختلال در روند رو به جلوی این شرکت که در چند سال اخیر از موفقترین شرکتهای کشور می باشد مطرح می شود