سرخط خبرها
خانه / معلمان / گزارشی از اعتراضات معلمان همدان

گزارشی از اعتراضات معلمان همدان

رضا مسلمی، همدان

معلمان همدان همزمان با معلمان سراسر کشور برای اعلام اعتراض خود به تبعیض های فاحش و شرایط تأسف بار معیشتی در روز یک شنبه دهم اسفند، از ساعت 9/15 تا 11/15 ضمن حضور در مدرسه، از حضور در کلاس های درس امتناع امتناع نمودند. اهم خواسته های معلمان همدان به قرار زیر بود:

1- آزادی همکاران زندانی که سال هاست به خاطر احقاق حقوق صنفی معلمان کشور در زندان به سر میبرند.

2-رفع تبعیض در پرداخت حقوق و مزایا ی فرهنگیان شاغل و بازنشیته نسبت به سایر ارگانها، نهادها و سازمانهای دولتی .

3- ایجاد بستر مناسب برای برگزای مجامع عمومی کانون ها و تشکلهای صنفی مستقل و کمک به تقویت آنها مطابق وعد های رئیس جمهور.

4-افزایش بودجه آموزشی و سرانه دانش آموزی .

5- افزایش هر ساله حقوق معلمان متناسب با نرخ واقعی تورم

6- لغو احکام قضایی و هیاتهای رسیدگی به تخلفات اعم از منع تدریس، تبعید و…

7-رفع مشکلات فضاهای آموزشی و نوسازی مدارس و…

11047029_642752335852268_1894647867_nhamedan

46 نظر

 1. سلام همکاران عزیز
  بهترین راه حل ما فعال نمودن انجمن های صنفی فعال و اگاه نمودن همه همکارانه تا بتونیم در هفته معلم با تحصن و تحریم مدارس به حقمون برسیم
  خودشون رو به خواب زدن
  گیر دادن به معوقات مگه چند درصد معلمان اضافه کار دارن که میگن معوقات
  اصل تبعیضه نه معوقه

 2. سلام.من سی سالمه معلم پایه اول هستم فرزند فرهنگی هستم . پدر و مادر زحمت کشم بهد از سی سال خدمت دوتایی حقوق منو میگیرن ….یک تومن جالبه که بگم من با درد این قشر بزرگ شدم و متاسفانه وارد این عرصه شدم تا خدمت کنم اما فقط تاسف میخورم . مدرک تحصیلیم کارشناسی ارشده نمیزارن حتی تغییر مقطع بدم ماشالله نور چشمی ها فروانند ….درد ما فرهنگی ها یکی دوتا نیست ما تو همکارای خودمونم بادمجان دور قاب چین داریم که آ.پ رو به گند کشیدن …فقط میتونم بگم متاسفم که عمرم هدر شد تو این شغل ………دلسوزا ی مملکت به فکر جیب مبارک خودشونن /////

 3. فرهنگی لرستان

  وعده ما 24 و25 و26 اسفند .
  عزیزان فرهنگی تا حصول نتیجه واحقاق حق خود به صورت مستمر به تحصن ادمه می دهیم واعلام می کنیم ضمن پیروی از فرامین مقام معظم رهبری و حمایت از ولایت مطلقه فقیه ما جزو هیچ حزب وجزیان سیاسی نیستیم و تنها در چهار چوب قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهان رفع تبیض و اعاده حق وحقوق خود می باشیم وهیچ حزب وگروه داخلی و خارجی حق بهره برداری سیاسی نداشته و اگر لازم باشد ما فرهنگیان همچون همیشه برای حفظ نظام جان خود را هم چون زمان دفاع مقدس فدا می کنیم

 4. با سلام بسیاری از نهادها و وزارتخانه ها برای دور زدن قانون حقوق کارمندانشان را در اسفند ماه افزایش دادن تا در سال اینده از قانون افزایش 14 درصدی دولت تبعیت کرده باشند مثلا بانکهای دولتی از اول اسفند بین 400 تا 800 هزار تومان حقوق کارمندانشان را افزایش دادن سال اینده نیز 14 درصد را اعمال میکنند . حال ما نفهمیدیم معنای اقتصاد مقاومتی چیست؟ اگر کشور تحریم است و مشکل مالی دارد پس این افزایشها چیست ؟ اقتصاد مقاومتی فقط برای قشر فرهنگی و کارگر معنا دارد.

  • سلام -دقیقا درسته صحبت شما !
   من خودم فرزند یک فرهنگی با 25سال سابقه هستم !
   من ی سوال دارم از مسئولین این کشور ؟
   شما واقعا خواب هستین ؟یا خودتونو زدین ب خواب ؟
   آقای حمید حاج بابائی وزیرمحترم دولت قبل خودش از ی منطقه محروم معلم شد !خودش تا چندسال اول طعم وضعیت معیشتی نابسامان فرهنگیان رو دید و چشید !حالاوقتی موقعبت بهترگرفت وزیرشد حقوقش رفت بالا نصافه بقیه همکاراشو فراموش کنه؟
   وزیر حال حاضر !معاونین!همه ی دست اندرکاران دولت و نظام !
   توجه کنید توروخدا !
   این انصافه پدرمن !هرروز 7صبح تا 2بعدازظهر بره کلاس !زحمت بکشه !از انسان خام و پخته انسان کامل و بافرهنگ بساره !
   اونوقت با مدرک لیسانس !حقوقش از یک کارمند بانک با مدرک فوق دیپلم کمترباشه /؟؟؟
   همسایه ما کارمند بانک هست !مدرکش فوق دیپلم !
   الان ساختمانش 3طبقه س !
   دوتا اتومبیل داره !پژو پارس سال ! و ال نود !
   یه ساختمون دیگه تو یکی از شهرک های واقع در توابع همین شهرستان داره که اونم 4طبقه س و اجاره داده !
   اون زمانیکه میرفت سرکار توبانک حقوقش با مزایا میشد 2تومن !الان که بازنشسته شده !جدای ازاینکه پاداشش دوبرابر پاداش پدر من هست !بهش وام دادن !با کمترین بهره !
   همگی معلمین میدونن !مزایا ازجمله تسهیلات تفریحی و گردشی !زیارتی !امکانات از جمله استخر و سالن های ورزشی ک ب خود کارمندای بانک و فرزندو خانواده هاشون میدن اونقدر زیاده که برا یما فرزندان فرهنگیان حتی 10درصد اون هم نیست !!
   مســـــــــــــــئولین محترم ! فقط بلدین بیاین جلوی تلویزیون از خداپیغمبرو اقتصادمقاومتی و تلاش برای بهبود وشضعیت فرهنگیان حرف بزنید ؟؟؟فقط حــــــــــرف؟!!
   چندساله دارین نظام پرداخت هماهنگ رو جار می زنید ؟؟؟
   آیا واقعا هماهنگ شد ؟
   شما فکرمیکنید بقیه خبردار نیستن که بااسم اضافه کار و پاداش و مرخصی چقدر پول و حقوق دیگر کارمندان بالارفته و فقط این فرهنگیان هستن که ازتمام این ها محروم هستن !
   حتی حقوق معوقه و پاداش معوق سالهای گذشته رو هم ندادید !
   اخه انصافتون کجارفته ؟
   واقعا بااین حال و روز چطور روتون میشه جلو خدا به نماز بایستین !!!؟؟؟
   من
   ب عنوان فرزند یک فرهنگی !باتحمل رنج هایی که یک فرهنگی کشیده و خودم از نزدیک شاهد اون بودم !بهتون میگم !فرهنگیان بیشترین ناعدالتی و بی انصافی هارو از سوی شما مسوئلین دریافت کردند ولی بخاطر شرف و احترام و آبروی خودشون حرف نزدند تا بحال !چون شان و مقام و منزلت خودشون رو بالاتر ازاین صحبت ها می بینن !
   ولی جلوی خانواده و فرزند وزن و بچه هاشون گاها شرمنده میشن !
   من ب عنوان یک فرزند فرهنگی !هیچ کدوم از شماهایی که دست ب دست هم دادین تااین بی عدالتی ها در حق فرهنگیان صورت بگیره رو نمی بخشم و ازخدا میخوام ازهمگیتون جواب و تقاص بگیره !
   و شماهم روزی شرمنده ی خانواده تون بشین تا بفهمید این قشرزحمتکش و فداکار سالهای سال چه مشقت هایی رو تحمل کردن و دم نزندن !
   یاحق

   • کریم بستانچی

    من به عنوان یک فرهنگی اهل ارومیه نتوانستم بعد از خواندن مطالب فرزند همکارمان جلوی اشکهایم را بگیرم.اما ما با عزت و شرف وایمان خود پیمانی بسته ایم که لحظه ایی پرچم مبارزه با جهل و ظلمت را بر زمین نگذاریم.
    فانی باید از شرمی سیاه به خود بپیچد که چنین بلایی بر سر آ.پ. و خانواده بزرگ آن آورد.اگر نمی توانست باید صادقانه بگوید و استعفا دهد.به خدا من با19 سال سابقه بهتر از او می توانم این ویرانه را اداره کنم.زیرا من از جنس معلمم،ازجنس درد معلمم،از جنس عزت معلمم،ازجنس اشک چشم زن وفرزند معلمم و……اما امثال فانی ها از جنس مقامند وبس،از جنس خواب اصحاب کهفند،از جنس ناتوانی و بی کفایتیند…..

    کس نخارد پشت من جز ناخن ا نگشت من
    آقای فانی بدانید گول وعده ها و رتبه بندی(فریب بندی) شما را نخواهیم خورد.
    اعتراضها را ادامه خواهیم داد :قانونی،مسالمت آمیز و از مهم تر آگاهانه

  • خواسته معلمان پایان تبعیض و برقراری حقوقی عادلانه مثل دیگر کارمندان است . نه معوقات و مطالبات محدود و رتبه بندی که شامل عده محدودی شده و مهر 94 میخوان اجراش بکنن.لطفا معلمان را دور نزنید.!

 5. راستی بانکیها طرحی به مجلس دادن طرح رتبه بندی داشتن چطوری قبل از بستن بودجه افزایش حقوقی معادل 50 درصد بالاترین حکم در اموزش و پرورش براشون ابلاغ شد؟شاید اگه این افزایش حقوق ابلاغ نمیشد اختلاسها بیشتر میشد؟! نکنه فساد پیش نیاز افزایش حقوقه؟!یا…

 6. سلام همکاران
  یک دکتر عمومی را با التماس و درخواست فراوان می فرستن مناطق محروم با حقوق ده میلیون تومان بعد ناز هم میکنه!
  ولی یک دکتر تخصصی در اموزش و پرورش یک و نیم میلیون میگیره!
  واقعا همه باید تحصن کنیم همه

 7. از سردبیر واعضای فعال تشکل صنفی معلمان راهنمایی میطلبم تا فرهنگیان شهرستان فریدن استان اصفهان نیز کانون صنفی معمان را ایجاد وفعالیت های ÷راکنده صنفی را هماهنگ ویک÷ارچه نماییم .
  با تشکر از تفکرات واقدامات همه همکاران عزیز

 8. کاظمی-ارومیه

  اقای به اصطلاح وزیر اگر کهولت سنتان به شما اجازه شنیدن می داد رهبر معظم انقلاب در دیدار اردیبهشت 93 با معلمان فرمودند که صرف هر بودجه ای در اموزش و پرورش ،هزینه ای نیست بلکه سرمایه گذاری با سود عالی است.مگر این فرموده غیر از چراغ سبز به جنابعالی چه مفهومی می توانست داشته باشد که با شعور و تدبیر و تدبرلازم از کل ظرفیت کشور یک بار برای همیشه و ریشه ای تمامی امکانات کشور را جهت رفع مشکلات اولیه و زیربنایی آ.پ. کنید.آیا لیاقت مدیریتی شما فقط در این حد است که ادعا کنید شرمنده وضعیت معیشتی معلمانید!؟؟؟آفرین بر کفایتت فانی.

  • شاهین باصری از کرج

   لیاقت مدیریتی وزیر را از اینجا درک کنید: در یک مصاحبه با آقای فانی، گزارشگر پرسید برای سیستم گرمایشی مدارس(بخاری های نفتی) چه اقدامی کرده اید؟ آقای وزیر گفت فقط دانش آموزان را در برابر آتش سوزی بیمه کرده ایم!!!

 9. همکاران عزیز در صورت بی توجهی به خواسته هایمان امتحانات نوبت دوم برگزار نخواهد شد ، برگ برنده ما امتحانات خرداد است با این کار علاوه بر فرهنگیان خانواده 12 میلیون دانش آموز نیز معترض خواهند شد

  • احسنت !
   باید کاری کنید که صداتون شنیده بشه !
   این یکی از راهکار های مفیده

 10. باسلام.من هم می گویم این فریبکاری است.قبول پول نیست پس این افزایش های ادارات دیگه پس چیه.ما شدیم گوشت قربونی بین مجلس و دولت.ما تحریم هستیم.ما فقط منطورم فرهنگیان است.چون کارمندهای دیگه این تحریم به نفعشون هم شد.امروز به همکارم گفتم ٨٠٠تومن به بانکی ها اضافه شده.کم مونده بود گریه کنه.بغض گرفتش.اه کشید.یاد زحمت های بی جوابش افتاد.ایا کسی هست دادرس باشه.ای صدا سیما تو نیز شرمنده معلم شدی با این رسانه ای نکردنت خاری شدی در چشم فرهنگیان.

 11. همکار رنج کشیده من واقعا خسته نباشی .اگرچه کسانی که من و توپرورش دادیم امروزدر مجلس اند .حتیکابینه دولت وشخص رییس جمهور همه و همه شرمنده فیش حقوقی من و تو هستند .درصورتی که فیش حقوق انها دها برابر من و توست.نمی دانم کجای کار منن و شما می لنگد .اما هرچه تبعیض باشد خواهد گذشت.چونکه دیگر صیری نمانده است .بایددرسی دیگر به دانش آموزانمان در مجلس و دولت دهیم .که پا روی حق نگذارند.ودربرابر تبعیض خاموشی را برنگزینند.

 12. با سلام بسیاری از نهادها و وزارتخانه ها برای دور زدن قانون حقوق کارمندانشان را در اسفند ماه افزایش دادن تا در سال اینده از قانون افزایش 14 درصدی دولت تبعیت کرده باشند مثلا بانکهای دولتی از اول اسفند بین 400 تا 800 هزار تومان حقوق کارمندانشان را افزایش دادن سال اینده نیز 14 درصد را اعمال میکنند . حال ما نفهمیدیم معنای اقتصاد مقاومتی چیست؟ اگر کشور تحریم است و مشکل مالی دارد پس این افزایشها چیست ؟ اقتصاد مقاومتی فقط برای قشر فرهنگی و کارگر معنا دارد.

 13. علی یوسفی از ارومیه

  به نظر من هر طرحی با هر عنوان و اسمی اگر نتیجه اش افزایش 1/5 تا 2 برابری حکم های فعلی نشود فایده ای در ارتقای مادی و معنوی زندگی ما نخواهد داشت.و فریبی دیگر خواهد بود مواظب باشیم با وعده اجرای طرحی به نام رتبه بندی یا هر طرح دیگر دست از مطالبه حق خود برنداریم.این طرح ها ممکن است در پیچ و خم مجلس و دولت به جایی نرسد و اگر هم برسد چندر غازی حقوق ها را تغییر دهد و بس.که آن هم به درد لای جرز هم نمی خورد چه برسد به این که به درد زندگی ما بخورد.

  • کریم بستانچی

   امروز(63/12/13)آقای نوبخت به همراه وزیر آ.پ.در نشست خبرنگاران ازرتبه بندی معلمان(شما بخوانید فریب بندی معلمان)سخن گفت.از پرداخت معوقات گفت. رتبه بندی را را تلاش “فانی”دانست.و……
   آقای نوبخت آیا جرات می کنید مطالبات،معوقات،احکام،پرداختیهای،بیمه ها،وسایر مسایل مالی مثلا عزیزان دادگستری ،مخابرات،بانکها ویاعزیزان سپاهی را رسانه ایی کنید؟نه شما ونه اسلاف و اخلاف شما چنین شهامتی ندارند. به خدا آ.پ. را امثال شماها که نگاه سیاهی به ما دارید خراب کرده اید.ویرانه ایی که بی صاحب مانده است.ما هیچ غل وغشی با مثلا قاضی ها ،سپاه و دیگران نداریم .ما آنها را “بنیان مرصوص”خود میدانیم ،اما چه فرقی است بین فرزند من و فرزند آنان.
   نادانان می گویند زیاد هستید.آری زیاد هستیم ولی برای تربیت جوانان ایران زمین.البته آقای نوبخت ما از شما ها نیز قطع امید کرده ایم.
   من از مسولینی که پیام های ما را می خوانند می خواهم صدای ما را بی سانسور خدمت مقام معظم رهبری ارجاع دهند.به معظم له بگویند:حضرت آقا اینان هرچه از آموزش و پرورش آمار می دهند دروغ است.منزلت ما را منکوب کرده اند.به خدا ما در آموزش وپرورش احساس غرور نمی کنیم.از شنیدن پاداشهاو مزایاهای فله ایی سایر مدیران بغضمان می گیرد.البته ما فقط حقوق و مزایایی در خور شان معلمی می خواهیم.
   حضرت آقا اگر روزی توفیق دیدار معلمان_آن هم غیر گزینشی_خدمتان فراهم آید مطالبی خواهید شنید که باور نکردنی است.
   کریم بستانچی-ارمیه

  • آفرین دقیقا درسته !
   منم ازاونجایی که پدر م فرهنگی هست و در جریان امور ایشون هستم !ب همین حفره برخوردم !
   امکان داره با دست آویز قراردادن این برنامه ی ضمن خدمت و امتیاز نهایتیا بخشی از شما فرهنگیان حقوقتون اونم دردص خیلی کم نهایتا 100تومن بره بالا !و اونوقت شماازلحاظ قانونی نمیتونید اعتراض کنید
   سعی کنید پیش ازاینکه این طرح اجرابشه جلوش رو بگرین
   و خواستار نظام پرداخت واقعی و هماهنگ با سایرارگانهای دولتی بشین !مانند بانک ها !ادارات برق و گاز و اب . …

 14. کریم بستانچی

  وقتی به چهره همکاران همدا نی نگاه میکنم معنای “ن والقلم ما یسطرون” راباعمق جانم احساس می کنم.آنان همانند سایر فرهنگیان ایران عزیز “قلم را توتم خود کرده اند”.منادیان آزادی و آزادگی.اینان بر سر عهد وپیمان خود در مبارزه با ظلمت وتاریکی وجهل مردانه ایستاده اند تا نسل جوان ایران سربلند باشد.اما چگونه است که سالهاست مورد بی مهری مجلس نشینان ودولتی ها قرارگرفته اند.بسیار متاسفیم که بجز نمایندگان ما در مجلس در هیچ کجای دنیا چنین اندیشه سخیفی مشاهده نمی شود. دلیل ما وضع معلمان در کشورهای هم جوار است.
  متاسفانه دولت اصلاحات همان لطفی!!!!!را به آموزش پرورش کرد که دولت به اصطلاح مهرورز و پاک دست!!!!!. و اینک در دولت آقای روحانی گرفتار بدترین و بی کفایت ترین وزیر تاریخ آ.پ. شده ایم.
  ما سالهاست تبیعض ها در پرداخت حقوق و مزایا را خار درچشم واستخوان در گلو تحمل کرده ایم ولی مجلسیان وخود آقای روحانی بدانند اجازه نخواهیم داد نام ما فرهنگیان ملعبه ای برای صندوق رای آنها باشد.رای خانواده بزرگ آموزش و پرورش متعلق به کسانی است که با گوشت و پوست خود به عزت فرهنگیان معتقد باشد ،مطلبی که علی الظاهر آقای روحانی توجهی به آن ندارد.
  (کریم بستانچی-ناحیه دو آموزش وپرورش ارومیه)

 15. اتوضیحاتی در مورد رتبه بندی معلمان : این طرح هیچ ربطی به رفع تبعض بین پرداختهای آموزش وپرورش باسایر ادارات وارگانهای دولتی ندارد وتنها یک موضوع داخلی آموزش و پرورش می باشد که نتیجه آن شامل چند درصد خاص می شود. طرح ومانور روی این مساله فقط فرافکنی است . کسی فکر نکنه حالا طرح رتبه بندی اجرابشه مثلا 40 یا50 درصد به حقوق همه معلمها اضافه می شه >به عبارت دیگه این طرح قطره چکانی است که شامل حال افراد محدودی می شود که آیا شرایطش را فرد دارد یانه. – See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931212001567#sthash.ty4Jr8Mr.dpuf

  • 2500 میلیاردا اگه پرت نداشته باشه و به جمعیت 1میلیونی معلما تقسیم کنیم (که یقینا تعداد بیشترن) به هر نفر در ماه 200 هزار اضافه میشه حالا شرایظی میزارن که شامل حال خیلیا نمیشه این افزایش مد نظر ما نیست ظاهرا خودشونا به خواب زدن این یک کلکه مراقب باشید رکب نخورید همین دیروز بود که کف افزایش حقوق بانکیها قبل از سال 400هزار بود تسهیلات بالای 100میلیونی قرض الحسنه شون هم که هنوز رو نشده وافزایش حقوق سال 94 هم باید به اینها اضافه کرد

 16. مهدی از اصفهان

  با سلام خدمت همکاران عزیز،در شهر اصفهان معلمان در روز های ۱۰و ۱۱ و۱۲ بهمن روبه روی اداره کل اموزش وپرورش استان از ساعت ۹ تا ۱۲ صبح تحصن داشته اند وقرار است روز پنج شنبه هم از ساعت ۹ تا ۱۲ صبح به همراه اعضای خانواده خود تحصن سکوت داشته باشند تا با امید به خدا تقاضاها ی صنفی انها رسیدگی شود .

  • درود بر شرافت شما !

   ازصمیم قلبم میخوام که انشالله مسوئلین صدای شمافرهنگیان رو بشون و ازخواب غفلت بیداربشن و خصوصا اینکه این حق خواهی شما بعدا براتون مشکل سا ز نشه

 17. معلم ناشناس

  بعضی همکاران در سایت های مختلف پیشنهاد دادن روزهای پایانی سال ( هفته آخر اسفند) مدارس تعطیل شوند و جلوی سازمان ها تحصن کنیم.
  من فکر میکنم اگر هم بخواد یک حرکت منسجم انجام بشه ،باید برای بعد از تعطیلات و زمان امتحانات نوبت دوم برنامه ریزی کرد،قبل از عید دانش آموزا خودشون نمیان مدرسه،بنابراین فقط بدنامیش میمونه برای خودمون که …
  ولی آخر سال تحصیلی خانواده ها میفهمن درس و مدرسه بدون معلم یعنی چی؟

  • شاهین باصری از کرج

   دوستان و همکاران عزیز بهترین فرصت برای تحصن و تجمع را از قول خودمان در سایت پیشنهاد ندهیم. الان اگر کلاسها را تعطیل کنیم دشمنان و برخی اولیا می گویند آخر ساله معلمها خسته شدند. بلکه برای اتحاد و هماهنگی بیشتر هر زمانی که کانون صنفی معلمان ایران اطلاعیه داد یکصدا بپاخیزیم.
   اتحاد رمز پیروزی…

 18. همکاران فرهنگی امروز هم اصفهان غوغا بود این عکس های امروز سشنبه 12 اسفند 94 مقابل اداره کل اصفهانه
  باید همه ی شهر ها بپاخیزید
  http://8pic.ir/images/dffvxydeavu1alpz82se.jpg
  http://8pic.ir/images/7yndwduydql7jhmom709.jpg
  http://8pic.ir/images/qfa0t3vec5t26p2fnmd5.jpg
  http://8pic.ir/images/isnahf3p9h91oh3cb77v.jpg
  http://8pic.ir/images/4agjciyct03lg7r9s7bp.jpg
  http://8pic.ir/images/s71da5fhjucg39hmm76s.jpg
  http://8pic.ir/images/btdzmpe1pmyzz3d8q9td.jpg

  • با دوربین کوچکت عکسهای بزرگی از بزرگان به تصویر کشیده ای مرحبا به غیرت اصفهانی افرین به غیرت ایرانی واحسنت بر غیرت فرهنگی. مجلس و دولت بازی جدیدی را شروع کرده اند و ان هم طرح رتبه بندی با اعتبار 2500 میلیاردی فکر میکنن ما بچه ایم که با یه شکلات گولمون بزنن

   • کریم بستانچی

    مرحبا بر همکاران مرد و زن خانواده فهیم آموزش و پرورش.ما با “اعتراض سکوت ” خود آموزش و پرورش را به چالشی معقول کشانده ا یم.امروز 3 93/12/1وزیر و معاون توسعه او،آقای نوبخت وصدا وسیما بلااخره از خواب بیدار شدند افاضاتی فرمودند!!آقای نوبخت : 50سال دیر بیدار شدی معلم اول ابتدایی خود را به یادبیاور وتصور کن با آن عزت انبیایی خود اگر قلم به دست گرفتن را به شما نمی آموخت اکنون کجای این مدار بودید؟
    آقای نوبخت ما را با رتبه بندی فریب مدهید.ما درّ غلتان(عزّتمان) را به آب نبات چوبی رتبه بندی شما نمی فروشیم.
    مارا به خیر تو امیدی نیست شرّ مرسان.

 19. تجمعات باید ادامه پیدا کنهههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

 20. تجمعات باید ادامه پیدا کنه

 21. میگم آقا راحت بشینید خدای نکرده ضرب نخورید

 22. تازمانی که نوبخت در سر کار است وضعیت معلمان همین جور خواهد بود او کینه ای دیرینه از معلمان دارد

  • باید سوابق تحصیلیشو بخصوص در دوران دانش آموزی بررسی کرد

   • چطوری ممکنه من در ان واحد دو کامنت بزارم مارس2015.4در 10:00ق.ظ در حالی که حداقل دو دقیقه برا تایید نظرات لازمه زمان تایپ را هم اضافه کنید

 23. معلم تهرانی

  17 اسفند دوباره میایم….معلم تهرانی

 24. منم از ادامه تجمعات حمایت میکنم..هفده اسفند مقابل مجلس

 25. ما معلمان کرج هم از تجمع هفته آینده 17 اسفند حمایت حداکثری میکنیم

 26. به امید دیدار همه فرهنگیان ایران مقابل مجلس..17 اسفند

 27. تجمعات باید ادامه پیدا کنه….17 اسفند دوباره میایم مقابل کجلس

 28. وزیر بی لیاقت استعفا استعفا

 29. سلام به دوستان فرهنگی اگه کسی به درد دل ما گوش نمی کنه ما هم از آنجاییکه بچه های مسئولین زیر دستان ما هستند بهتره که از هفته آینده به دانش آموزان اعلام کنیم مدارس تعطیله و تا تحقق کامل خواسته ها جلوی اداره کل آ.پ تحصن کنیم البته این یک پیشنهاد قابل تامله

 30. علی یوسفی از ارومیه

  آفرین بر همدانی ها .به امید گسترش اعتراضات و فراگیر شدن آن تا جایی که تبدیل به فشار بزرگی بر دوش دولت بشود و دولت را وادار به تامین خواسته های معقول معلمان بکند.

 31. یک عده خواسته یا نا خواسته دارن سعی میکنن مسیر اعتراضات معلمان زحمتکش را به انحراف کشانده این قشر با اقشار دیگر جامعه را متفاوت جلوه دهند بیان مطالبی از قبیل این که حقوق پرستار از معلم بیشتره یا بقیه نتیجه ای بجز از دلسردی وبهم زدن انسجام بوجود آمده فعلی نخواهد داشت کارمند دولت کارمند دولته و حقوق و مزایای کلیه کارکنان اعم از کارگران دولتی و کارمندان بصورت کارشناسی شده با رعایت فاصله شغلی طوری باشه کارمند در رفاه کامل قرار بگیره نه اینکه مثلا در وزارت بهداشت پزشک عمومی تازه استخدام 10 نا 15 میلیون تومان حقوق بگیره تو همان دستگاه دولتی پرستار 2 میلیون یا کارمند تامین اجتماعی 3 میلیون حقوق بگیره کارمند فرماندارییک تا یک و دویست یا در سایر موارد اوضاع بهمین شکله ندای واحدی را بلند و بگوش دولت برسانیم و بترسانیم آنان را از انفجار خواسته های گرسنگان ( کارکنان فعلی دولتی )به امید تحقق خواسته های بحق کارکنان دولت

 32. انسان انقلابی

  زنده باددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
  معلم
  نوروز 94 بیان بریم میدون آزادی بست بشینیم
  منم کارگرم دل خوشی از اینا ندارم از کارگر بودنم عار ندارم رفاه ندارم بیمه نیستم و……….
  کارگر راننده معلم و………………………………….
  اعتراضات نباید محدود به یک قشر شود همه مستضعفین حق اعتراض دارند