سرخط خبرها
خانه / معلمان / گزارش دریافتی: تجمع سکوت اعتراضی فرهنگیان ارومیه ( بیست و هفتم فروردین ماه)
گزارش دریافتی: تجمع سکوت اعتراضی فرهنگیان ارومیه ( بیست و هفتم فروردین ماه)

گزارش دریافتی: تجمع سکوت اعتراضی فرهنگیان ارومیه ( بیست و هفتم فروردین ماه)

محمد علی رسولی- ارومیه

این تجمع 27 فروردین سال 94 روز پنجشنبه ساعت 9:30 در مقابل و حیاط اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌غربی شهرستان ارومیه شروع شد ، در آغاز با حدود 15 نفر شروع شد که در دستان خود بنرها و نوشته هایی مبنی بر خواسته ها و تعریفی از جایگاههای معلمی با اتکا به بیانات مقام معظم رهبری داشتند،همچنین نوشته های تایپ شده در اندازه های A4 از قبل طراحی شده داشتند که رفته رفته بر تعداد اضافه شد و ترکیبی از خانم و آقا بودند. در سکوت کامل ،این تجمع در نهایت در حدود چند صد نفر رسید که با تنظیم بیانیه و در خواست تجمع کنندگان مبنی بر حضور مدیر کل برای استماع بیانیه و انعکاس خواسته های صنفی آنان به مسئولین امر وزارتی به پایان رسید. در حالی که با اذن مدیر کل محترم تمامی معاونین اداره کل در جمع تجمع کنندگان حضور یافتند و بیانیه و خواسته های صنفی فرهنگیان را با  شنیدند و در پاسخ به این بیانیه معاون پشتیبانی محترم آقای صمدی سخنرانی کردند و اظهار داشتند تا حد توان پیگیر خواسته های به حق فرهنگیان خواهند شد،بیانیه با امضاء تجمع کنندگان در اختیار معاون پشتیبانی محترم برای پیگیری های آتی قرار گرفت.
لازم میبینم که از مدیر کل و معاونین محترم اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌غربی که در فضایی آرام با تجمع کنندگان تامل داشتند و حضور یافتند تقدیر و تشکر نمایم.

oroom3

oroom2

2 نظر

  1. توهین به معلم که شغلش شغل انبیاست توهین به مقدسات است کار روزنامه همشهری کمتر از کار مجله شارلی ابدو فرانسوی که به پیامبر توهین کرد نیست ، شرمتان باد

  2. کریم بستانچی-ارومیه

    باسلام خدمت خانواده بزرگ و فهیم آ.پ.
    در تجمع اعتراضی فرهنگیان ارومیه اعلام شد این نوع اعتراض ها تا حصول نتیجه در خور شان معلمان ادامه خواهد داشت.