سرخط خبرها
خانه / معلمان / مراجعه اسماعیل عبدی به معاونت قضای دادستانی کل کشور
مراجعه اسماعیل عبدی به معاونت قضای دادستانی کل کشور

مراجعه اسماعیل عبدی به معاونت قضای دادستانی کل کشور

پیرو گزارش قبلی مبنی بر ممنوع الخروج شدن اسماعیل عبدی، دبیرکل کانون صنفی معلمان ایران، امروز چهارشنبه سوم تیرماه، ایشان برای پیگیری موضوع به معاونت قضایی دادستانی کل کشور مراجعه کرد.

در معاونت قضایی نامه ای به شماره 9001/173/240 مورخه 1394/3/6 از طرف دادسرا زندان اوین به وی تحویل داده و خواستند که به اوین مراجعه کند. با مشورت پیمان حاج محمود عطار، وکیل کانون صنفی معلمان ایران، قرار شد که روز شنبه آینده به دادسرا اوین مراجعه کند. به گفته ی عطار بر اساس قانون 72 ساعت پس از ابلاغ نامه فرصت مراجعه وجود دارد.

لازم به ذکر است که به گفته یکی از ماموران معاونت قضایی کد 240 پایان شماره نامه مربوط به بند سپاه پاسداران و کد 350 مربوط به وزارت اطلاعات است.

با توجه به این که رسول بداقی نیز به بند 2 الف اوین منتقل شده است و این بند نیز به سپاه تعلق دارد، احتمال می رود که پرونده ها به سپاه ارجاع داده شده است.

2 نظر

 1. اسداله نصیری

  از خودم خجالت می کشم … چرا باید به خاطر من و امثال من که جرات حرف زدن نداریم افرادی مثل عبدی ها و بدقی ها و … جواب پس بدهند؟!
  به خدا دل شیر میخواهد با یقه سفیدها در افتادن آن هم نه به خاطر خواسته های شخصی بلکه به خاطر خواسته های مشروع و قانونی جماعتی که نتوانسته اند یکصدا و متحد باشند ! و از حق خود دفاع کنند.
  قبول کنیم که ما معلمان در شرایط فعلی متحد نیستیم و نمی خواهیم در جامعه ای که زندگی می کنیم تاثیر مثبت بگذاریم!
  معلمی که نتواند حق خود را فریاد بزند چطور می تواند دانش آموزی شجاع و عدالتخواه و ظلم ستیز تحویل جامعه دهد؟!
  هم نگذاشتند و هم نخواستیم …. متاسفم برای خودم که امثال من در عافیتند و باید دیگران جواب پس بدهند…
  حتی تصور این که یک لحظه خود را جای این عزیزان بگذاریم لرزه بر اندام ما می اندازد!چه رسد به این که ما را به اوین فرا بخوانند!

 2. اول از همه خیلی نگران خانم هزاره مقدم هستم لطفا مرا در جریان غیبتش بگذارید
  دوم با اسماعیل عبدی تماس مرتب گرفتم موفق به ارتباط نشد به ایشان اطلاع دهید
  سوم ما حمایت خود را ازایشان و کانون بارها اعلام کرده ایم
  خسته نباشید مازیار