سرخط خبرها
خانه / معلمان / گلهای پایداری در سرمای پاییزی شکوفه داد
گلهای پایداری در سرمای پاییزی شکوفه داد

گلهای پایداری در سرمای پاییزی شکوفه داد

حقوق معلم و کارگر – بر اساس آخرین اخبار رسیده پایداری و استقامت محمود بهشتی لنگرودی بعد از بیست روز اعتصاب غذا در اعتراض به حکم صادره نتیجه بخش بود و نه تنها صدای اکثر فعالان صنفی بلکه برخی از نمایندگان مجلس را درآورد. تا جایی که فعال صنفی پیشکسوتی چون حمید رحمتی عضو کانون صنفی معلمان شهرضا نیز در حمایت از محمود بهشتی لنگرودی از بامداد امروز اعتصاب غذای نامحدود خود را در اداره آموزش و پرورش آن شهرستان آغاز نموده بود.

اما بالاخره گلهای پایداری و استقامت در سرمای پاییزی گل داد و مسئولین امر را مجبور به عقب نشینی نمود.

در خبری که هم اینک به سایت حقوق معلم و کارگر رسید محمود بهشتی لنگرودی با دریافت مرخصی و شکستن اعتصاب غذای خود در حال بازگشت به خانه است و حمید رحمتی نیز به تبعیت از ایشان تحصن و اعتصاب غذای خود را شکست.

به امید آزادی تمامی معلمان دربند

4 نظر

  1. در ادامه کامنت قبلی: حکم زندان معلمِ دلسوز – محمود بهشتی لنگرودی – باید فورن لغو شود تا دیگر قابل پیگیری نباشد.

  2. تبریک. دیروز این مَنگُفت را نوشتم که در زیر می آید؛ و حالا اضافه می کنم: امیدوارم مرد را دیگر هرگز به زندان برنگردانند. «نشنوم که غمینی تو برابر – افتخار گیلان زمینی تو برار؛ تی واسی آتش بیگیفته می قلم – افتخاری، افتخار اَ زمینی تو برار … بعضی دولتمردانی که هنوز اثری از انسانیت در شما باقی مانده! برای آزادی فوری آن معلم شریف و دلسوز هر کار که می توانید انجام دهید؛ مگذارید این ننگ بزرگ تاریخی بر پیشانی ایران زمین نقش بندد. بشتابید؛ فردا می تواند دیر باشد.» چرا کامنت را دوباره ارسال کردم؟ برای اینکه اغلب بعد از اعتصاب، زندانی را به مرخصی می فرستند و بعد دوباره همان آش است و همان کاسه. مباد چُنان!