سرخط خبرها
خانه / کارگران / تحصن چند روزه کارگران کارخانه فارسیت دورود در مقابل وزارت کار
تحصن چند روزه کارگران کارخانه فارسیت دورود در مقابل وزارت کار

تحصن چند روزه کارگران کارخانه فارسیت دورود در مقابل وزارت کار

تا امروز ۹۴/۰۳/۳۰ پنج روز است که ۱۶۵ کارگر کارخانه فارسیت دورود در تهران و در مقابل وزارت کار به تحصن نشسته اند و شب ها برای خواب به بهشت زهرا می روند .این کارگران که سوابقی از ۱۴ سال تا ۲۰ سال دارند در پلاکاردی که به نرده های وزارت کار نصب کرده اند چنین نوشته اند:

« ما کارگران فارسیت دورود لرستان با سوابق ۱۴ تا ۲۰ سال به علت سوء مدیریت پس از گذشت ۴ سال هم چنان در بلاتکلیفی به سر می بریم . ما هم چنان ایستاده ایم.»

در ساعت ۶ سه نماینده کارگران که به داخل رفته بودند توسط مامورین انتظامی به خارج از وزارت کار هدایت می شدند که با اعتراض کارگران به داخل وزارتخانه برده شدند. نماینده این کارگران احمد فولادوند در انتظار یکی از مسوولین وزارت کار همچنان در حیاط وزارتخانه سرگردان بود. با اینکه این کارگران ۵ روز است در تهران به دنبال جوابیه ای از مسوولین هستند نماینده شهر دورود در مجلس شورای اسلامی، عباس قائدرحمت هنوز به دیدارشان نرفته است.

کارگران می گویند تا شنیدن یک جوابیه مناسب در تهران خواهند ماند.

آنچه که در این میان به چشم می خورد کمک اهالی محل و آوردن نان و میوه و آب برای این کارگران است .

یک نظر

  1. دوستان خوب ضمن سپاسگزاری از گذاشتن این خبر ، حیف نیست که منبع خبر را ذکر نمی کنید. دوستان خبرنگار ما با زحمت این خبر را تهیه کرده اند و کاش شما به پاس زحمت آین دوستان منبع خبر را هم ذکر می کردید
    با دورود به شما مازیار گیلانی نژاد