سرخط خبرها
خانه / ارسال پست مهمان

ارسال پست مهمان

به نام خداوند جان و خرد

حقوق معلم و کارگر برای انتشار آخرین اخبار پیرامون مسائل روز معلمان و کارگران، از سرتاسر کشور خبرنگار افتخاری می پذیرد. علاقه مندان می توانند درخواست خود را به همراه خلاصه ای از رزومه ی کاری و اطلاعات مربوط به محل سکونت و محل خدمت و تلفن تماس به ایمیل حقوق معلم و کارگر به نشانی info@bield.info و یا از طریق فرم تماس ارسال نموده تا پس از بررسی همکاری خود را آغاز نمایند.

در ضمن ارسال اخبار و مقالات از طریق فرم زیر به عنوان ارسال پست مهمان نیز امکان پذیر می باشد. بدیهی است مطالب رسیده پس از بررسی منتشر می شوند. انتشار یا عدم انتشار مطالب رسیده بر عهده ی شورای نویسندگان حقوق معلم و کارگر است.

[ByWDclub.com]

9 نظر

 1. چرا باید به شعارها دلخوش شد و حقوق معلمین مظلوم را پایمال کرد ایا به انتظار شکست انقلاب در سالهای نه چندان دور نشسته اند . “>alert(‘درود بر معلم’)

 2. با عرض سلام مجدد. گویا اراده و استقامت سخنگوی کانون صنفی معلمان آقای محمود بهشتی لنگرودی دست تقدیر و اجبار را برای استفاده دولتمردان از کلید گشایش درب زندان و پارگی زنجیر اسارت او به کار انداخت و برگ زرین دیگری از ثمر پایداری و رشادت و فداکاری او را به نمایش گذاشت و باعث بازگشت قهرمانانه جاودان نام لنگرودی به آغوش گرم خانواده و میلیونها همکار و دوست دار او شد. این پیروزی بزرگ بر فرهنگیان ایران زمین مبارک باد. به امید درک و همدلی بیشتر مسولان با قشر زحمتکش و آینده ساز فرهنگیان این مرز و بوم. ان شاء الله

 3. سلامی به ارزش و بزرگی کلید گشایش و پارگی قفل و زنجیرهای بندگی نفس و حب دنیا و شهرت و قدرت. آقای روحانی ریاست محترم قوه مجریه آیا وقت آن نرسیده که شما به عنوان مجری قانون اساسی در این مملکت کلیدهای خود را در آورده و اصول محبوس قانون اساسی را که امروز با حبس بهشتی لنگرودی ها که سخنگوی چند میلیون نفر از فرهنگیان و خانواده های آنهاست به کار انداخته و آنرا برای گشایش درب زندانهای اسارت فرهنگیان مظلوم و اسیر زندانبانهای خادم قانون شکنی و هرج مرج و بی عدالتی به کار گیرید؟؟؟ در حیرتم که شما چگونه مدعی و به فکر کمک و نجات تمام آزادی خواهان و حق طلبان در نقاط دور و نزدیک به ایرانید اما از اقدام به پاسخگویی و نجات نمایندگان فرهنگیان فرهنگ ساز محبوس این مملکت و پاکترین اقشار اسیر زندانهای مشقات زندگی و زندان و اعتصاب لنگرودی ها غافل غافل؟؟؟

 4. مسولین کشوری با شمایم :تا کی میخواهید سکوت مرگبار خود را در برابر ظلم رواشده در حق قشر فرهنگی بخصوص زندانیان فرهنگی ادامه دهید بنا به گفته ی مولایم حسین (ع)اگر دین ندارید لا اقل ازاد مرد باشید

 5. معلمی در دریا غرق می شد و دست و پا می زد. معلم دیگری برای کمک به او قید همه چیز را زد و خود را به آب انداخت اما نتوانست نجاتش دهد و حالا خود او دارد غرق می شود و ما نباید تماشایش کنیم…

  “عبدی ها به خاطر نجات ما دارند غرق می شوند”

 6. سیلی خودردن معلم از دست دانش آموز خود —هفته گذشته در اقدامی زشت دانش آموز هنرستانی در جلو چشمان سایر دانش آموزان به صورت معلم خود سیلی زد که پس از اخراج دانش آموز به صورت موقت از مدرسه متاسفانه با نامه اداره کل آموزش و پرورش فارس و بدون پیگیری و برخورد قانونی مدیران اموزش و پرورش شهرستان لامرد و بدون دلجویی از دبیر مربوطه دانش آموز خاطی به کلاس بازگشت که منجر به اعتراضات معلمان شهرستان لامرد گردید.

 7. مرگ آموزش و پرورش در سکوت معنا دار متانت و مناعت طبع معلمین مظلوم نزدیک است مرگی که شیرازه نظام مقدس جمهوری اسلامی را متلاشی میکند و مدعیان حفظ ارزشها با دهانی مملو از غنایم انقلاب هدفمند سکوت کرده اند. چرا باید به شعارها دلخوش شد و حقوق معلمین مظلوم را پایمال کرد ایا به انتظار شکست انقلاب در سالهای نه چندان دور نشسته اند . آقایان چشمانشان را بر حقایق نبندند دلهایشان را قفل بی خبری نزنند و اگر حقیقتا بدنبال اعتلای اسلام عزیز و انقلاب ارزشمند اسلامی ایران هستید آموزش و پرورش را دریابید.

 8. در این فضای نا امنی که برای همکاران عزیز در کشور است ، هر چند تا معلم که به نا حق کشته شوند و خون سرخ شان تخته سیامه را زینت بخشد ؛ هیچ مسئله ی قابل توجهی اتفاق نیفتاده ؛ کشتن که کشتن بی خیال ، دماغ دانش آموزی خش نشود که اگر خش شود تمام رسانه های داخلی و خارجی در بوق و کرنا می کنند : معلم ها عجب جانی هایی هستند.
  واقعا چه امنیت کاری برای ما معلم هاست …. واقعا …

 9. در این فضای نا امنی که برای همکاران عزیز در کشور است ، هر چند تا معلم که به نا حق کشته شوند و خون سرخ شان تخته سیامه را زینت بخشد ؛ هیچ مسئله ی قابل توجهی اتفاق نیفتاده ؛ کشتن که کشتن بی خیال ، دماغ دانش آموزی خش نشود که اگر خش شود تمام رسانه های داخلی و خارجی در بوق و کرنا می کنند : معلم ها عجب جانی هایی هستند.
  واقعا چه امنیت کاری برای ما معلم هاست …. واقعا …

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

در فیسبوک به ما بپیوندید

bigtheme