سرخط خبرها
خانه / معلمان / استیضاح نمایندگان مجلس توسط یکی از معلمان بازداشت شده 31 تیر
استیضاح نمایندگان مجلس توسط یکی از معلمان بازداشت شده 31 تیر

استیضاح نمایندگان مجلس توسط یکی از معلمان بازداشت شده 31 تیر

حقوق معلم و کارگر 

      یکی از معلمان شرکت کننده در تجمع 31 تیر مقابل مجلس که به بازداشت گسترده معلمان توسط نیروی انتظامی و لباس شخصی ها و هتک حرمت معلمان ختم شد در نامه ای سرگشاده سکوت معنادار نمایندگان مجلس را زیر سوال برده است.


 

فیروز خلیلی اردلی که نامه خود را در نشریه زاگرس چهارمحال و بختیاری منتشر کرده است خطاب به نمایندگان استان می گوید: مگر نه این است که طبق اصل 27 قانون اساسی هرگونه تجمع اعتراض آمیز بدون حمل سلاح مجاز است؟ در حالی که تنها سلاحمان قلمی بیش نبود اما در کمال حیرت با برخوردهای امنیتی مواجه گردیده ایم!!

 

خلیلی اردلی ضمن زیر سوال بردن رسم مهمان نوازی و میزبانی نمایندگان خانه ملت از اقدامات، اظهارات و نطق های پیش از دستور انجام نشده ی آنان در خصوص بهبود وضع معیشتی و رفع تبعیض میان معلمان و سایر اقشار و حمایت از تشکیل کانون های صنفی می پرسد.

این معلم چهارمحالی در ادامه ضمن اشاره به عکس العمل نمایندگانی چون علی مطهری و ابوترابی فرد به ضرب و شتم و هتک حرمت معلمان توسط افرادی که به گفته ی او عده ای جوان از گرد راه رسیده اند، نمایندگان استان خود را در قبال سکوتشان استیضاح کرده و به طور غیر مستقیم نیاز آنان را به معلمان در انتخابات آتی مجلس گوشزد می کند.

در پایان نامه خطاب به نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری آمده است: بدانید فرهنگیان، منتظر اقدام شما نمایندگان محترم استان در پیگیری این موضوع و اعلام مواضع شما در این خصوص می باشند.

فیروز خلیلی اردلی جزو معلمانی است که در تجمع روز سی و یکم تیرماه مقابل مجلس شورای اسلامی توسط نیروی انتظامی بازداشت شده بود.

2 نظر

  1. معلم بازنشسته

    سلام ، ضمن تشكر از زحمات عزيزان ، معلمان و بازنشستگان و كارگران وساير اقشار زحمت كش وزير خط فقر بدانند كه مي دانند حق گرفتني است نه دادني .پس بايد طرحي نو در انداخت .سرمايه هاي مملكت يا بصورت اختلاس خارج مي شوند ويا به كشورهاي دوست نظام صادر ميگردند و ديگر به ملت چيزي نمي رسد . بايد براي گرفتن حق وحقوق همه ملت كه در سرمايه مملكت شريك هستند و بدون اجازه آنها يا در هسته اي پوچ هدر دادند و يا در تحريك ديگران براي جنگ طلبي و … هزينه شد ،بايد طرحي نو در انداخت .والسلام

  2. شما نمایندگان واقعی مردم هستید ای معلم های مبارز که باید کاندید شوید ومجلس را تسخیر کنید ! ما در کنار شما هستیم .