سرخط خبرها
خانه / کارگران / اعتصاب 500کارگر ورزشگاه نقش جهان دراعتراض به عدم پرداخت حقوقشان
اعتصاب 500کارگر ورزشگاه نقش جهان دراعتراض به عدم پرداخت حقوقشان

اعتصاب 500کارگر ورزشگاه نقش جهان دراعتراض به عدم پرداخت حقوقشان

در آستانه آغاز سال نو و در شب عید، 500کارگر ورزشگاه نقش جهان به دلیل عدم پرداخت حق و حقوقشان دست به اعتصاب زدند و راه‌های ورود و خروج به ورزشگاه هم بسته شد.


 

کارگران مشغول به کار در این پروژه دست از کار کشیدند، جرثقیل‌ها از کار افتاد و حتی گفته می‌شود اعتصاب کنندگان تهدید کردند که قصد دارند سازه‌های تعبیه شده در ورزشگاه را باز کرده و تخریب کنند.

به گزارش28اسفند تسنیم،رضا قندی مشاور عالی مدیرعامل فولاد مبارکه درباره علت این مسئله اظهار داشت: فولاد مبارکه بنابر تعهد انجام شده مبلغ مورد نظر را به شرکت توسعه اماکن ورزشی پرداخت کرده اما شرکت توسعه بنا به دلایلی هنوز نتوانسته این مبلغ را به دست پیمانکار برساند.

وی افزود: اما با پیگیری که انجام شد شرکت توسعه اعلام کرد که شنبه حتما این پول واریز می‌شود و مشکلی هم برای پرداخت نیست. ما دیروز مبلغی قابل توجه را واریز کردیم و تا به امروز همواره به تعهدات پایبند بوده‌ایم.

برپایه این گزارش، اکنون و در شب عید حدود 500 نفر از افرادی که در این کارگاه مشغول به کار بوده‌اند به اضافه خانواده‌هایشان در مضیقه مالی قرار گرفته‌اند و امید می‌رود طبق وعده شرکت توسعه این مشکل شنبه برطرف شود هرچند که شنبه هم برای کارگرانی که به این پول نیاز دارند خیلی دیر است.