سرخط خبرها
خانه / معلمان / بازداشت علی پیروز از اعضای هیات مدیره معلمان کرج
بازداشت علی پیروز از اعضای هیات مدیره معلمان کرج

بازداشت علی پیروز از اعضای هیات مدیره معلمان کرج

صبح روز، شنبه سوم مرداد 94،  علی پیروز احمدی از اعضای هیات مدیره کانون صنفی معلمان کرج باز داشت شد.وی که قبل ازتجمعات 31تیرماه به پلیس امنیت استان البرز فراخوانده شده بودصبح امروز بامراجعه به این نهاد ، مورد بازجویی قرارگرفت.

پس از اتمام بازجویی ، تحت الحفظ به دادسرای عمومی و انقلاب کرج اعزام شده وپس از بازگشت به پلیس امنیت برای 24 ساعت حکم بازداشت نامبرده صادر و درپلیس امنیت استان البرز دربازداشت شد، درحالیکه از اتهامات نامبرده هیچ گونه اطلاعی دردست نیست.

در روز یکشنبه چهارم مرداد، حوالی ساعت 11 علی پیروز همراه دو مامور با روحیه خوب به دادگاه عمومی و انقلاب کرج مراجعه نمود.  پس از طی کردن  مراحل اداری، پرونده ی ایشان به شعبه ی ششم ارجاع داده شد. علی رغم اینکه تعدادی از همکاران با فیش حقوقی حقوقی در محل حضور داشتند و منتظر آزادی وی بودند، حوالی ساعت 14 بازپرس شعبه شش و مسئول پرونده وی، به همکاران اعلام نمودند که برای ادامه تحقیق می بایست  آقای پیروز به مدت 24 ساعت دیگر همچنان در بازداشت باشند. از سوی دیگر اعلام نمودند که همراهان وی با سندی  به ارزش 30 میلیون تومان روز دوشنبه پنج مرداد در دادسرای انقلاب حضور داشته باشند.

خبرهای تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

2 نظر

  1. من هم بسیجیم.نمی دانم.می گویند بسیجی ها بودن که دست بند بر دست معلمان زدم.انها بسیجی نبودن.چون امام که افتخارش بسیجی بودن بود این گونه با معلم رفتار نکرد.وا بر کسانی که نام بسبجی بر تن می کنند و ب معلمان که پشت و پناه نظام هستند دست بند میزنند.ببخشید همکاران.بزرگوارید .

  2. حالا خواستیم سبیل درست کنیم ریش مون هم از دست دادیم