سرخط خبرها
خانه / معلمان / اطلاعیه شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران
اطلاعیه شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران

اطلاعیه شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران

به نام خداوند جان و خرد

به اطلاع معلمان ، دانش آموزان و مردم شریف ایران می رساند. شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران از تشکل های صنفی، قانونی و مجوزدار تشکیل شده است. این شورا تشکیلاتی، صنفی، مستقل و قانونی است و به هیچ جریان، جناح و حزب سیاسی در داخل و خارج وابستگی ندارد و به پشتوانه اعضای تشکل ها، فرهنگیان و حمایت مردم ایران، مطالبات صنفی و آموزشی فرهنگیان و دانش آموزان را نمایندگی می کند.

شورای هماهنگی و تشکل های عضو آن، بعنوان یک تشکیلات مستقل صنفی هیچ سخنگو، نماینده و شعبه ای در خارج از کشور ندارند. هر بیانیه ، اطلاعیه و فراخوان شورا برای بار اول فقط از تنها کانال رسمی شورا به آدرس  @kashowra منتشر می شود.

بدیهی است سایر رسانه ها می توانند با ذکر منبع مواضع شورا را بازنشر نمایند.

شورای هماهنگی هر نوع سواستفاده، شبیه سازی و صدور اطلاعیه جعلی به نام شورای هماهنگی را قویاً محکوم می کند و از فرهنگیان شریف می خواهد با استفاده از لینک زیر وارد کانال جدید تلگرامی شورای هماهنگی شده تا از مواضع شورا مطلع گردند.

لینک عضویت:

https://t.me/joinchat/AAAAAFk51OPOCxyOsw12ZQ
تذکر مهم : با توجه اینکه کانال پیشین شورا به آی دی   @farhangianshowra  از ساعت 21 روز 22 مهر 1397 تحت مدیریت شورا نیست. لذا تمام پست هایی که از این زمان به بعد در این کانال منتشر شود مورد تایید شورا نیست شورا از اعضای کانال قدیم در خواست می کند که از کانال خارج شده و از طریق کانال جدید تلگرامی مواضع را پیگیری نمایند.

با سپاس

شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران

۱۱ آبان ۹۷

یک نظر

  1. حیدرعلی بنائیان

    با پوزش اجازه می خواهم نکته ای به شماکه شورای هماهنگی تشکل های صنفی معلمان هستید عزض کنم . گرچه می دانم ما ایرانی ومعلم هستیم ونشان داده ایم کمتر واقع شده که به عواقب ونتیجه کار خود فکرکنیم وسپس با سبک سنگین کردن سودوزیان آنچه را خیال داریم بیان کنیم یاعمل کنیم شروع کنیم . ومی دانم که به هر پیشنهادی که مطابق میل و ذائقه ی ما نبود انگ می زنیم ولی با مالیدن پیه هرانگی به تنم می خواهم عرض کنم که همه خواسته ها ئی که در دعوت به تحصن آمده است کاملا منطقی وقانونی وانسانی است ودر صحت وتائید آنها شک ندارم . ولی هرسخن جائی وهرنکته مکانی دارد که شما زمان تحصن را بسیار بد انتخاب کرده اید . حاضرم دلائل ناصحیح بودن زمان تحصن را به هرکسی که درصحت زمان انتخاب شک ندارد ، نشان دهم .